zn.ua

Скандальні закупівлі: "Укрзалізниця" уклала тендер на російські значки від РЖД

"5 каналу" стало відомо, що в.о. голови правління "УЗ" Євген Кравцов нині доручив призупинити закупівлю нагородних знаків

Філія "Укрзалізниці" із закупівель – "Центр забезпечення виробництва" – закуповуватиме нагородні значки "Почесний залізничник" у російської залізниці (РЖД). Відповідний тендер було проведено через систему електронних державних закупівель Prozorro.

Як стало відомо, загальна вартість закупівель становить понад 180 тисяч рублів. Загалом планується виробити 96 значків для залізничників України. Крім того, до зазначеної суми входить посвідчення до значка із шкіри із вклейкою на папері.

Prozorro

За даними системи Prozorro, договір між РЖД та "Укрзалізницею" було укладено 26 липня. Підписали його в.о. директора філії "Укрзалізниця" із закупівель Євген Нікітін та його заступник Андрій Лапін. Натомість з боку РЖД документ підписав директор Адміністративно-господарського управління російської залізниці Володимир Скубака.

Оплату планують проводити безготівково. При цьому строк виконання робіт – до 31 грудня 2018 року.

Інформацію про такі закупівлі вже прокоментував перший заступник міністра економічного розвитку й торгівлі України Максим Нефьодов.

"Євген Кравцов (голова УЗ – ред.) як так? Ну, ще коли тендер проводять, далі виправдовуються "це була найнижча пропозиція, немає грошей, купили, що ж робити". А тут чим можна виправдатися? Ніхто в країні не робить значків?" – запитує Нефьодов.

При цьому міністр інфраструктури в коментарі до цього допису зазначає: "Якщо ти пригадуєш, то "як так" розпочалося наприкінці 2016 року. Тепер це щастя – наша з тобою спільна відповідальність".

У розпорядженні "5 каналу" є текст договору, яким започатковано нагородження знаком "Почесний залізничник". Це угода від 1993 року, яку підписали на засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД. Зауважимо, що в "Укрзалізниці" визнали існування цієї угоди. В компанії зазначили, що так сталося історично, і пов'язано це з особливостями створення залізничних адміністрацій незалежних країн після розпаду Радянського Союзу.

Тим часом "5 каналу" стало відомо, що виконувач обов’язків голови правління "УЗ" Євген Кравцов доручив призупинити закупівлю нагородних знаків.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Скирта баксів": як на "Укрзалізниці" мільйони розкрадають – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Розкопки найбільшого у світі поселення трипільців: що виявили науковці
Наступний матеріал
В "Укрзалізниці" вирішили призупинити закупівлю нагородних значків у РФ
Loading...