пенсійне посвідчення
пенсійне посвідчення Слово і Діло

Затримка виплат: на керівництво Пенсійного фонду чекає службове розслідування

За словами глави уряду, центральний бюджет заборгованості перед ПФУ не має

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман призначив службове розслідування стосовно дій керівництва Пенсійного фонду України та керівників ПФУ в регіонах щодо ситуації з затримкою виплати пенсій.

Про це він сказав під час урядової наради з керівництвом Пенсійного фонду, Державного казначейства, Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики.

"Я стурбований інформацією з регіонів про те, що є затримки за пенсійними виплатами. Персональна відповідальність (керівників ПФУ) – вчасно виконувати зобов'язання перед пенсіонерами. До кінця тижня врегулювати ситуацію. Окрім того, призначаю службове розслідування – і щодо дій керівника ПФУ, і щодо керівників у регіонах. Будуть ще хоч раз затримки – не вибачу. Створювати людям додаткові проблеми – неприпустимо", – наголосив Гройсман.

Він звернув увагу, що держава, зі свого боку, вчасно перераховує всі бюджетні трансферти, тож час і Пенсійному фонду взятися до роботи.

"Центральний бюджет заборгованості перед ПФУ не має. Ми повністю фінансуємо. Вживайте всіх заходів, аби ситуація більше не повторилася. Пенсіонери мають отримати повагу і захист", – зазначив Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, із 21 липня в Києві та низці інших міст спостерігається затримка з виплатою пенсій. В "Укрпошті" пояснили, що виплати пенсій затримуються через технічні питання в Пенсійному фонді.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони – відео
Наступний матеріал
Стало відомо, як вирішують проблеми з хлором

В Україні затримують виплату пенсій – в "Укрпошті" та Пенсійному фонді назвали причину

Кожен п'ятий – із протоколом про порушення: чи пройшли черкаські перевізники раптові перевірки

В Україні стартувала мала приватизація: перші об’єкти вже на ProZorro

Перевірка 46 Об’єднаного центру забезпечення ЗСУ: брифінг щодо результатів – відео

Відсутність документів та несправності: поліцейські виявили більш як 80 порушень у перевізників за добу

Боротьба з контрабандою лісу: Гройсман розповів, коли чекати першого звіту