В Україні стартувала мала приватизація: перші об’єкти вже на ProZorro

  З нагоди старту проекту, офіс ДП "Прозорро Продажі" відвідав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

  Сьогодні, 24 липня, в системі ProZorro.Продажі з’явився перший об'єкт у рамках малої приватизації. Про це повідомляє прес–служба Міністерства економічного розвитку й торгівлі.

  "У системі ProZorro.Продажі з'явився перший об'єкт у рамках малої приватизації. Він був виставлений відділом управління та приватизації комунального майна Житомирської міської ради на торговельному майданчику smarttender.biz – це двоповерхове приміщення недіючої стоматологічної поліклініки в центрі Житомира. Одразу після цього свої перші об'єкти малої приватизації в системі зареєстрували Львів та Ізмаїл", – зазначено у повідомленні.

  Відомо, що з нагоди запуску проекту, офіс ДП "Прозорро Продажі" відвідав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він наголосив, що процес приватизації стартує, беручи за основу нове законодавство з використанням інноваційних інструментів, а саме – механізмів платформи ProZorro.Продажі.

  "Наш уряд уперше започаткував цей процес. Я зацікавлений у тому, аби все було відкрито, прозоро і конкурентно, і всій країні треба про це сказати. Споконвіку було як? Тримали об'єкти, не стратегічні для економіки, аби якось колись щось там прикупити чи продати. Змінюємо це, ламаємо стару систему і максимально все заводимо в ProZorro. Будь-який підприємець побачить, що продається, і купить собі потрібне приміщення, якийсь об'єкт – без знайомства з керівництвом району чи області", – зауважив Гройсман.

  Своєю чергою, перший заступник міністра економічного розвитку й торгівлі України Максим Нефьодов зазначив, що заведення перших об'єктів від міських адміністрацій – це дуже важливий крок.

  "По-перше, це демонструє, що система Prozorro.Продажі готова до старту малої приватизації. А по-друге, доводить, що в регіонах є прогресивні лідери, які швидко опановують нові інструменти і справді переймаються добробутом громад. Адже саме місцеві громади отримають головну перевагу від прозорої та ефективної малої приватизації", – вважає Нефьодов.

  Як повідомляв 5.UA, в четвер, 19 липня, в Києві Transparency International Ukraine оприлюднила оновлену версію системи громадського контролю держзакупівлі DOZORRO.

  Попередній матеріал
  У МІП розповіли, як ФСБ використовує любов українців до "зрад" і "перемог" на користь Путіну
  Наступний матеріал
  Королева Великої Британії зробила щедрий подарунок принцу Гаррі та Меган Маркл

  Боротьба з контрабандою лісу: Гройсман розповів, коли чекати першого звіту

  "БлогПост": як Гройсман з "жадібністю та фантастичними бонусами" менеджерів боровся

  Підтверджено: Renault планує випускати автомобілі в Україні

  Не "Ланосами" єдиними: Гройсман розповів, як перетворити Україну на хаб автомобілебудування

  Прикриття "схем" на митниці може збагатити держбюджет на 40 мільярдів – Гройсман

  Гройсман анонсує скасування премій для співробітників держкомпаній