Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Не "Ланосами" єдиними: Гройсман розповів, як перетворити Україну на хаб автомобілебудування

Нещодавно французький автогігант зацікавився в облаштуванні одного з майданчиків виробництва в Україні

Україна має достатній потенціал і потужності, аби швидко перетворитися на регіональний хаб автомобілебудування. У цьому переконаний Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Про таке він заявив на зустрічі з керівництвом французької компанії Renault, передає прес-служба Кабміну.

Як стало відомо, французький автогігант зацікавився можливістю розширення своїх виробничих потужностей, тож Україну розглядає як один з майданчиків автовиробництва.

"Ми зацікавлені в розвитку виробничих зв’язків із Францією, і сфера автовиробництва може стати ще одним напрямком економічного співробітництва. Наразі ми обговорюємо можливості розміщення виробництва автомобілів групи Renault в Україні. Для нас це і додаткові робочі місця, і розширення експортних можливостей", – прокоментував ініціативу Гройсман.

Він також додав, що Україна має не тільки вигідне географічне положення, але й велику ємність внутрішнього попиту на якісні й бюджетні автомобілі.

Так, починаючи з 2000 року, в Україну зайшли понад 20 світових компаній, які відкрили понад 30 заводів з виробництва автомобільних комплектувальних. При цьому, комплектувальні українського виробництва мають найнижчу в Європі собівартість.

Наразі прем’єр виступає з ініціативою спільно з Радою напрацювати низку рішень, які зможуть покращити процес залучення інвесторів в автовиробництво.

"Ми можемо до вересня розробити закон, аби приходили сюди виробники і виробляли автомобілі. Буде робота, будуть автомобілі. Працюємо разом над створенням умов конкурентного розміщення автовиробництва", – запевнив глава уряду.

Нагадаємо, у грудні торік українське держпідприємство стало офіційним постачальником Mercedes. Згодом у Мінекономрозвитку заявили: Україна використає передовий досвід BMW для автомобільних інновацій. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Mercedes, Cadillac і "Запорожець": в Одесі просто неба облаштували фестиваль ретро-автівок – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Штучний інтелект виявлятиме порушення в системі ProZorro
Наступний матеріал
У Нацполіції підрахували кількість "проблемних" дітей
Loading...