не брати

Гройсман: Треба збільшити власний видобуток вугілля і зменшити імпорт

На початку серпня Кабмін очікує план заходів з інвестиційними пропозиціями щодо розвитку вугільної промисловості в Україні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що для досягнення стабільності вугільної галузі слід добувати більше українського вугілля. Про це він сказав під час урядової наради, присвяченій ситуації у вугільній галузі, інформує "5 канал".

"Нам врешті-решт в Україні треба забути про стукання шахтарських касок, які говорять про свою заробітну плату. Ми маємо чути на всіх вугільновидобувних підприємствах виробничий шум видобутку вугілля. Це є дуже важливе питання. Отаке завдання я поставив міністру Насалику. Це його персональна відповідальність – виведення ситуації з цього стану. Я готовий допомогти, крім того, дав дуже чіткі та конкретні завдання, які треба розв'язати, щоб ситуація стала абсолютно контрольованою. Нам треба збільшити видобуток українського вугілля і зменшити імпорт за валюту", – наголосив Гройсман.

Прем'єр також повідомив, що на початку серпня уряд очікує план заходів, де були б відображені інвестиційні пропозиції, оцінка ефективності використання наявних ресурсів та плани щодо аудиту.

За даними Державної фіскальної служби України в січні-червні 2018 року Україна збільшила імпорт кам'яного вугілля та антрациту на 40,7% порівняно з аналогічним періодом 2017 року – до 11 млн 84,65 тисяч тонн. Вартість імпортованого вугілля – $1 млрд 531,067 млн, що на 21,8% більше, ніж у січні-червні 2017 ($1 млрд 256,894 млн).

Попередній матеріал
Зустріч Порошенка з представниками Вселенського Патріарха – відео
Наступний матеріал
Учасники "Мотопробігу єдності" добралися до Маріуполя: подальший маршрут байкерів
Loading...