Стоматологія
Стоматологія medeko.kiev.ua

Медична реформа: чи буде держава покривати стоматологічні послуги українцям

Заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк розповів про те, які стоматологічні послуги будуть покриватися за рахунок держави

Планові стоматологічні послуги для українців держава покривати не буде. Про це в ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA розповів заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк. За словами представника МОЗ у міжнародній практиці державою покриваються дитяча та невідкладна стоматологія. Виходячи з бюджету, в Україні будуть діяти так само.

"У міжнародній практиці стоматологія покривається державою дитяча та невідкладна. Якщо, до прикладу, дуже болить, гостра проблема, то держава покриває послугу. Планова стоматологія не покривається державою. Зважаючи на наш бюджет, ми будемо діяти так само", – зазначив Павло Ковтонюк.

 Як повідомляв 5.UA, медична реформа запроваджує конкуренцію між лікарями за пацієнтів. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" заявив заступник міністра охорони здоров'я України Роман Ілик. Зі слів заступника міністра охорони здоров'я України, тепер у центрі медичної реформи стоїть пацієнт.

Попередній матеріал
Прес-конференція Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза - відео
Наступний матеріал
Шалені борги: коли Павлоград підключать до опалення
Loading...

"Доступні ліки": у МОЗ розповіли, як держава забезпечуватиме українців безкоштовними медпрепаратами

Закон про трансплантацію: яку альтернативу дорогим закордонним операціям запропонує МОЗ українцям

Кому, за що та скільки платитимуть українці після нововведень у медицині – "Час. Online"