У Мінську прокоментували "інсульт Лукашенка"

Раніше низка ЗМІ поширили інформацію про те, що президента Білорусі шпиталізували

Речниця білоруського президента Наталія Ейсмонт спростовує інформацію про те, що Олександра Лукашенка госпіталізували до лікарні з інсультом. Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

"Я можу прокоментувати тільки так, що це повна нісенітниця. Це ж першоджерело українське. Я навіть не розумію, звідки вони це все взяли. У суботу в Олександра Григоровича була велика зустріч із керівництвом китайської корпорації CITIC Group. Це була публічна зустріч. Одне слово – нісенітниця – і більше нічого коментувати не буду. Олександр Григорович перебуває в абсолютно робочому режимі", – наголосила прес-секретар президента Білорусі.

Зауважимо, що чутки про хворобу білоруського лідера почали поширювати спершу в Telegram-каналах, згодом їх підхопили і низка ЗМІ. Зокрема, видання "Деловая столица" зазначило, що від 28 липня Олександр Лукашенко не з’являвся на публічних заходах, а 26 липня він повинен був приїхати в Гомель, однак візит не відбувся. Причиною цього журналісти називали хворобу.

Довідково: Олександр Лукашенко є президентом Білорусі вже 14 років поспіль. Владу йому вдається утримати шляхом придушення інакомислення і потенційних опонентів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Мінську пройшов марш обурених "недармоїдів" – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Адвокат Януковича влаштував суперечку із суддями та покинув дебати у справі про держзраду
Наступний матеріал
Найближча відстань за останні 15 років: Марс максимально близько підійде до Землі