Лукашенко - Путін
Лукашенко - Путін 1news.az

"Росія нас не розуміє і розуміти не хоче": Лукашенко закликав білоруських виробників шукати заміну ринку РФ

Не можна на одному ринку весь час сидіти, переконаний президент Білорусі

Білоруський президент Олександр Лукашенко закликав підприємців шукати нові ринки збуту, зважаючи на проблеми з постачаннями продукції до Росії. Про це він заявив у ході робочої поїздки до Мінської області, передає інформаційна агенція БЕЛТА

"Що стосується експорту, шукайте інші ринки. Якщо Росія нас не розуміє і розуміти не хоче, ну що ж, зустрінемося з президентом (Росії – ред.) після інавгурації, обговоримо детально й капітально всі питання. Треба визначатися. Якщо вони вирішили нас нахиляти постійно незрозуміло за що – тоді будемо шукати своє щастя деінде", – зазначив Лукашенко.

Президент Білорусі також додав: "Тому шукайте інші ринки. Не можна на одному ринку весь час сидіти".

Крім того, негативно поставився Лукашенко до рішення РФ імпортувати сухе молоко з Нової Зеландії.

"Вони завезли, хтось відкати отримав за це сухе молоко з Нової Зеландії. По-перше, що привезли, чим народ годують? Але це їхгя проблема. Вони цього не розуміють і розуміти не хочуть. Тому що скрізь відкати. А ми повинні бачити свої інтереси, які не суперечать інтересам росіян. Ми їм нічого поганого не веземо. Дай Бог, як самі перевіряючі кажуть, щоб у Росії було так, як у Білорусі. Тому будемо визначатися в цьому році. Що ж ми добру справу робимо і на колінах постійно стоїмо?" – запитався білоруський лідер.

Як стало відомо, з 31 березня Росія забороняє постачання молочної продукції з низки білоруських підприємств, через що між країнами виникло непорозуміння. У Білорусі кажуть: заборони вводяться без пояснення конкретних причин. До цього, на початку місяця, Росія ввела тимчасові обмеження на постачання продукції тваринного походження з трьох білоруських підприємств.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Хресна Дорога за участі Папи Римського до Колізею - відео
Наступний матеріал
Окупанти продовжують зривати "великоднє перемир'я": внаслідок бойових дій загинув український військовий
Loading...