Олександр Лукашенко – президент Білорусі
Олександр Лукашенко – президент Білорусі https://www.intex-press.by

Лукашенко вимагає розв'язати проблему "найдивнішого кордону в Європі"

"Відмовки і посилання" російської сторони білоруський лідер вважає нікчемними

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на нараді щодо лібералізації візового режиму 11 січня поставив завдання протягом року розв'язати питання, що стосуються кордону з Росією. Про це повідомляє білоруська державна інформагенція БЕЛТА.

"Від лютого 2016 року білорусько-російський кордон набув негласного статусу, як його часто називають в інтернеті та всюди, "найдивнішого кордону в Європі". Відтоді російська сторона без офіційного повідомлення почала здійснювати повноцінний паспортний контроль стосовно всіх осіб, які прямують на автомобільному транспорті, а потім – на авіа- і залізничному", – окреслив суть проблеми Лукашенко.

Білоруський лідер звернув увагу на те, що уряду країни, МЗС та іншим зацікавленим відомствам необхідно розв'язати це питання, "не спихаючи на главу держави". Він заявив: "Це ненормально, коли між двома братніми державами і народами знову відновлюється кордон, який ми з такими зусиллями знімали більше 20 років тому. Не знаю, кому це треба"

Зі слів Лукашенка, російська сторона виходить начебто з міркувань безпеки: "Але про яку безпеку може бути мова, якщо в нас спільні переліки іноземців, яким заборонено в'їзд на територію союзної держави. Ніхто з цих цих списків не може в'їхати. Хто не перебуває – має право в'їхати, поки не потрапить до цих списків. Тому всякі відмовки і посилання на те, що в нас нібито не те тут коїться-робиться, і тому вводиться кордон, є нікчемними".

 

Дивіться також фотогалерею:

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Захоплення "Укрпошти" в Харкові: суд залишив зловмисника за ґратами
Наступний матеріал
У ГУР розповіли, чим російське керівництво стимулює проросійські настрої в ОРДЛО
Loading...