Володимир Безух
Володимир Безух 5 канал

Захоплення "Укрпошти" в Харкові: суд залишив зловмисника за ґратами

Адвокати обвинуваченого клопотали про пом'якшення арешту Володимиру Безуху, мотивуючи це поганим станом здоров'я його матері

Апеляційний суд залишив без змін рішення попередньої інстанції щодо зловмисника, який захопив заручників у відділенні "Укрпошти" в Харкові 30 грудня 2017 року. Він залишається на 60 діб у СІЗО без права на заставу, передає "5 канал".

Адвокати обвинуваченого клопотали про пом'якшення арешту Володимиру Безуху, мотивуючи це поганим станом здоров'я його матері. Однак прокурори з такою заявою не погодилися, з огляду на те, що під домашнім арештом можливе повторне скоєння злочину. Крім того, Безух також фігурує ще в одній справі, пов'язаній із продажем наркотиків.

"У нас є застава, в нас є порука. Тому, я вважаю, має бути обґрунтовано, чому, наприклад, домашній арешт не може забезпечити особисте зобов'язання", – обурилася адвокат Безуха Олена Найдьонова.

Своєю чергою, прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик зазначила: "На думку сторони обвинувачення, ця людина має погані соціальні зв'язки, тобто може втекти, може переховуватися від слідства, може вчинити інший злочин".

Нагадаємо, 30 грудня 2017 року Володимир Безух захопив заручників у будівлі відділення "Укрпошти". На той час в установі перебувало дев'ятеро людей, серед них – і діти. Чоловік погрожував вибухівкою та не висував жодних чітких умов. Затримали його того самого дня, жоден з заручників не постраждав. Вже на суді, під час обрання запобіжного заходу, Володимир Безух розповів, що захоплення планував, та ні про що не шкодує. Суд йому призначив психіатричну експертизу.

Захоплення заручників у Харкові: як все відбувалося та як схопили зловмисника – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Група адвокатів родини Ноздровської заявляє про стеження і психологічний тиск
Наступний матеріал
Лукашенко вимагає розв'язати проблему "найдивнішого кордону в Європі"
Loading...