8-річна Марго, потерпіла від отруєння в таборі
8-річна Марго, потерпіла від отруєння в таборі Facebook / Киев Оперативный

Трепанація черепа була, стан украй важкий: що розповіла мама потерпілої від отруєння в таборі дівчинки

  Уже чотири тижні поспіль триває це пекло, зазначає мати маленької Марго

  Мати 8-річної Марго, яка найбільше постраждала від отруєння у дитячому таборі "Славутич", розповіла про стан дівчинки. З її слів, стан дитини і досі украй важкий

  "На сьогодні стан дитини вкрай важкий: кома 3-го ступеня, проведена складна нейрохірургічна операція "декомпресійна трепанація черепа", поліорганна недостатність", –  цитує мати Марго "Киев. Оперативный".

  Жінка каже:

  "Уже 4 тижні триває це пекло. Я постійно аналізую, згадую, як усе було і чому це сталося. На багато відповідей і запитань не знаходжу пояснень і думаю, що ніколи не знайду. Чому моя дитина так мучилася і донині я спостерігаю ці муки? Навіщо треба було від мене повністю приховувати реальний стан моєї дитини, що в неї була безперервна блювота, що і призвело до незворотних процесів в організмі? Чому їй не надали своєчасної першої медичної допомоги? За словами дітей, вона була дуже знесилена, багато спала. Відповідно, не пила воду, ліки, а на це ніхто не звертав уваги".

  Мати дівчинки пригадує, що побачила, коли тільки приїхала до табору:

  "Марго лежала на ліжку ослаблена настільки, що черговий лікар допомагала їй піднятися, аби зробити ковток води. Одразу мені припав в око низ живота (в області сечового міхура) – там було сильне здуття. На моє запитання "Коли Марго ходила до туалету?", лікар відповіла, що з 11:00 не ходила… Я запропонувала Марго піти в туалет і вона мені відповіла: "Мамочко, я не можу йти", на що лікар з іронією відповів: "Що ти вигадуєш?!". Коли Марго підняли з ліжка, вона дійсно не могла пересуватися і втратила свідомість".

  Жінка переконана, що помилки припустилися на кожному етапі, зокрема – коли у медичній частині таборі вчасно не надали необхідну допомогу і коли тренери не сповістили матір про погіршення стану здоров’я дитини.

  "На кожному етапі були допущені непоправні помилки, що призвело до вкрай важкого стану моєї дитини, яка з 2 липня 2018 року і по сьогоднішній день перебуває в комі ІІІ ступеня, у вкрай важкому стані у токсикологічному відділенні лікарні "Охматдит", - наголошує мама Марго.

  Вона додає: чутки, які поширюються у мережі, про різні неврологічні розлади у Марго і про те, що вона приймала таблетки – "це все маячня і вигадки тих людей, які намагаються уникнути відповідальності".

  Зауважимо, що в лікарні "5 каналу" стан дівчинки коментувати відмовилися, посилаючись на те, що батьки заборонили розголошувати відомості про Марго. 

  Як повідомляв 5.UA, 2 липня у приватному дитячому таборі на Київщині сталося масове отруєння. 11 дітей потрапили до медичного ізолятора, ще одну дівчинку в украй тяжкому стані та комі доправили до столичної лікарні "Охматдит". Усі потерпілі – вихованці спортивної Школи Дерюгіних. До табору вони вирушили, аби підготуватися до змагань. 

  Попередній матеріал
  Лукашенко жартома прокоментував інформацію про свій інсульт
  Наступний матеріал
  "Убивство" Бабченка: СБУ обшукувала офіси однієї з партій
  Loading...