Табір "Славутич"
Табір "Славутич" відкриті джерела

Отруєння дітей у таборі на Київщині – епідеміологи назвали ймовірну причину

Дівчинка, що потерпіла найбільше, нині перебуває у тяжкому стані в лікарні "Охматдит"

У Держпродспоживслужбі попередньо встановили причину отруєння дітей у дитячому таборі "Славутич" на Київщині.

Як з'ясувалося у процесі епідрозслідування, 30 червня тренери вилучили у дітей йогурти з наповнювачем "Злаки" та лактулозою місцевого виробника, а повернули їх надвечір. Продукти зберігалися не в холодильнику, а в кімнатах дорослих. Діти з'їли їх уже наступної доби. При цьому термін споживання йогуртів спливав 1 липня.

"Слід зазначити, що 12 дітей, які захворіли, є членами однієї групи (вихованці ДЮСШ). Станом на 3 липня погіршення стану здоров’я дітей з інших груп не реєструвалося. При цьому слід відмітити, що вони всі харчувалися в одній їдальні", – зазначили в Держпродспоживслужбі.

За останніми даними, дівчинка із попереднім діагнозом "енцефаліт" перебуває у тяжкому стані в лікарні "Охматдит", ще 11 дітей – у задовільному стані. З них 10 дітей батьки забрали додому, а одна дитина залишається в ізоляторі табору.

Як інформував 5.UA, 2 липня у приватному дитячому таборі на Київщині сталося масове отруєння. 11 дітей потрапили до медичного ізолятора, ще одну дівчинку у вкрай тяжкому стані та комі доправили до столичної лікарні "Охматдит". Усі потерпілі – вихованці спортивної Школи Дерюгіних. До табору вони вирушили, аби підготуватися до змагань. 

Попередній матеріал
"У нас немає іншого виходу": близько 40 волинських шахтарів другу добу страйкують у копальні – чого вимагають
Наступний матеріал
Засідання Кабінету Міністрів – завершено
Loading...