www.znak.com

Заборонена "Компартія України" провела в столиці "конференцію" до дня народження Сталіна

  Читайте по-русски
  Після завершення заходу Симоненко вручив "активістам" "пам'ятну медаль до 140-річчя Й.В. Сталіна"

  Заборонена в Україні "Комуністична партія України" провела в Києві "науково-практичну конференцію" до дня народження Йосипа Сталіна на тему: "Й.В. Сталін і революційне перетворення світу". Про таке повідомляє "Цензор.НЕТ".

  Слід зазначити, що серед тих, хто виступав, був і чинний член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук Солдатенко Валерій Федорович із доповіддю "Й.В. Сталін і Україна на переломному історичному етапі", а також голова Київської міської Ради ветеранів, генерал-майор авіації Мартинов Микола Єгорович із виступом "Й.В. Сталін – як військовий стратег і організатор Перемоги над фашизмом".

  Після завершення заходу Симоненко вручив "пам'ятну медаль до 140-річчя Й.В. Сталіна" Солдатенку Валерію Федоровичу та Арсеєнку Анатолію Григоровичу, а "перший секретар ЦК ЛКСМУ Михайло Кононович вручив комсомольський квиток представнику київської молоді".

  Як повідомляв 5.UA, на цей час політична діяльність Компартії України заборонена наказами Міністерства юстиції як така, що не відповідає законові про декомунізацію, хоча сама партія юридично не ліквідована і залишається в реєстрі партій України. 2015 року КПУ була заборонена рішенням Окружного адмінсуду Києва, але рішення суду про заборону партії досі не набуло чинності – розгляд її апеляційної скарги в Київському апеляційному адмінсуді був тоді ж зупинений в очікуванні на рішення КСУ за поданням групи депутатів щодо конституційності "закону про декомунізацію", на підставі якого її забороняли. 16 липня 2019 року Конституційний суд визнав конституційним закон про декомунізацію.

  Попередній матеріал
  У новорічну ніч столичне метро працюватиме довше
  Наступний матеріал
  Фермера Бутрименка, який здав армійців терористам, звільнили з-під варти для обміну в РФ – Решетилова
  Loading...

  Зеленському треба показати силу армії, а переговори з Росією ні до чого не призведуть – політексперт

  "З чого ж ти живеш? Чого не вмираєш?": Голодомор 1932-1933 років у спогадах і автентичних документах

  Військові показали руїни церкви, яка в часи СРСР була мішенню для танкістів

  Свято воз'єднання країни: Німеччина відзначає 30-річчя падіння Берлінської стіни

  "Не отримати кулю в потилицю, домовляючись про мир": Супрун нагадала про підступність "совєтів"

  "Односельчанин привів москалів зі штиками": в Івано-Франківську згадували злочини НКВСників