Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Зеленському треба показати силу армії, а переговори з Росією ні до чого не призведуть – політексперт

Читайте по-русски
На думку Сергія Тарана, підписання міжнародних договорів не допоже Україні

Президенту Володимиру Зеленському треба показати силу української армії, а переговори з Російською Федерацією ні до чого не призведуть. Таку думку під час марафону "Ціна миру" на "5 каналі" висловив політичний експерт Сергій Таран.

"Шукати, яка юридична чи лінгвістична конструкція має бути правильно закладена в документи Нормандської зустрічі, – це хибний шлях. Якщо ми підпишемо ще кілька "Будапештських меморандумів" в будь-якому форматі, України легше не буде. Міжнародні договори значать дуже мало. В них немає кому гарантувати їх виконання: міжнародного суду, виконавчої служби, поліції. Ці договори виконуються лише тоді, коли держави, які мають армію і економіку, зацікавлені їх виконувати", – сказав Таран.

Він додав: "Найправильніше застосовувати стратегію Заходу до Радянського союзу. Вони теж вели багато перемовин, але за часів Рейгана нарешті вирішили, що будь-які перемовини із СРСР ні до чого не призводять. Вони не хочуть ні звідки йти, в усіх гарячих точках є радянські солдати. Тоді треба посилювати власну армію, створювати потужні структури, нарощувати озброєння і застосовувати торгівельні обмеження. Це і призвело до миру. Отже критерій, який ми маємо ставити Зеленському, – щоб він показав як посилилася наша армія і як послабилася економіка агресора".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, прес-секретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, які питання першими порушить президент на Нормандській зустрічі. Це повернення українських полонених, припинення вогню і виведення військ супротивника із території Донбасу.

Попередній матеріал
Пожежа в коледжі Одеси: брифінг Олексія Гончарука - завершено
Наступний матеріал
Трагедія в Одесі: прем'єр оголосив, кого звільнять першими
Loading...

Меркель спочатку поговорить із Путіним – з'явився розклад Нормандської зустрічі

Зеленський повезе на Нормандську зустріч ідею "муніципальної варти" з представниками окупантів – ЗМІ

Миротворці, "фішки Путіна" та газове питання: Порошенко дав 4 поради Зеленському перед Нормандською зустріччю

Володимир Зеленський телефонував Макрону: про що говорили

Російський політолог розповів про план Путіна спровокувати Майдан

Зеленський під час пресконференції з прем'єром Швеції розповів, про що говоритиме на "нормандській зустрічі"