Фестиваль рудоволосих в Одесі
Фестиваль рудоволосих в Одесі 5 канал

В Одесі обрали королеву та короля фестивалю рудоволосих – репортаж

Читайте по-русски
Деякі учасники привели із собою і своїх домашніх улюбленців, за умовами фестивалю  - вони також мають бути рудим

Комедіанти, конкурси та помаранчева хода. В Одесі напередодні провели фестиваль "Руде місто". Організовують його вже четвертий рік поспіль, цього разу до святкового дійства долучились понад сотню людей. Багато хто підготував карнавальне помаранчеве вбрання та руді перуки. У колоні крокувала і кореспондент "5 каналу" Ольга Дунська.

Перед початком ходи - ретельні приготування. Дорослі вбираються у помаранчеве вбрання та беруть до рук кульки, дітям малюють руденькі веснянки на обличчі.

"Може колір волосся у мене і не рудий, але я можу бути рудою в душі. Рудий колір з радістю, сонцем теплом і ще клоунами у мене асоціюється, так як веселі вони", - ділиться учасниця фестивалю Катерина Івченко.

Деякі учасники привели із собою і своїх домашніх улюбленців. За умовами фестивалю  - вони також мають бути рудими. Для чотирилапих влаштувати спеціальний конкурс. 10-ти місячний померанський шпіц із цікавістю оглядає суперників.

"Його звуть Рудольф, ми беремо участь в конкурсі рудих вихованців. Він досить веселий, спокійний, напевно все-таки рудий і зовні, і внутрішньо", - розповідають господарі песика Тетяна та Аліса Фількіни.

Комедіанти та клоуни закликають усіх рудоволосих обрати короля та королеву фестивалю. Цьоги року перевагу віддають жінці з найдовшим волоссям сонячного кольору.

А вже переможниця з-поміж рудих обирає собі пару. Для Дмитра це стало справжньою несподіванкою.

"Думаю, раз в житті треба було спробувати, тим більше я сам рудий, просто зайшов, бо проходив повз", - зізнається учасник фестивалю Дмитро Лисиця.

У монархів умовного рудоволосого королівства  - найвідповідальніша місія - очолити колону рудих.

У колоні рудих і  дівчата із Черкас. Олена і Катерина цього року підготували карнавальні костюми 

"Я йшла по Одесі і сказали, що схожа на Прокопівну. Ми дуже любимо Одесу і приїжджаємо вчетверте", - розповідають учасниці.

Фестиваль "Руде місто" проводять в Одесі вже четвертий рік поспіль. Його мета - позбавити людей песимізму та додати яскравих кольорів у життя.

Ідея проведення фестивалю "Руде місто" виникла на основі сюжету однойменної книжки українського письменника-гумориста Георгія Голубенка. Там Одеса позиціонується, як сонячне, веселе та тепле місто.

"Це наш письменник, який написав афоризм, що Одеса побудована з рудого каменю, освячена сліпуче-рудим сонцем, це місто яке дарує надію та оптимізм. Він написав книгу "Руде місто", зняв фільм "Посмішка Бога" і дав колір нашому місту", - пояснює організаторка фестивалю Наталія Делієва.

Завершився фестиваль великим концертом у літньому театрі. Святкування тривало до світанку.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Шестигодинний вищий пілотаж: як на Харківщині відзначили День авіації – репортаж
Наступний матеріал
Ломаченко здолав Кемпбелла і став чемпіоном одразу за трьома версіями – відео бою

"Вражає сила і витримка цих людей": як пройшов фестиваль українських спортсменів на Хрещатику

Під посиленою охороною на морському узбережжі Маріуполя стартував фестиваль "Маріуполь-сіті" – репортаж

Професійні спортсмени разом з сім'ями зібралися на фестивалі "Сильні України" – включення

У Docker Pub відбудеться концерт на честь Кузьми Скрябіна

Літні вечори у філармонії: розклад концертів на серпень

Лемки з 5-ти країн з'їхалися на етнофестиваль на Тернопільщину – репортаж