'Маріуполь сіті'
'Маріуполь сіті' 5 канал

Під посиленою охороною на морському узбережжі Маріуполя стартував фестиваль "Маріуполь-сіті" – репортаж

Читайте по-русски
З моря  наметове містечко пильнують правоохоронці, у місті нині підвищені заходи безпеки

У прифронтовому Маріуполі на Донеччині стартував фестиваль "Маріуполь-сіті". Його проводять на Азовському узбережжі третій рік поспіль. І кожного року він збирає тисячі людей з усієї країни. Під час свята місцеві правоохоронці та армійці чергують у посиленому режимі. На фестивалі побувала Олена Уланова.

Прифронтовий Маріуполь на кілька днів став фестивальним містом. Богдан Завіруха разом із друзями на свято приїхав з Києва. Компанія  оселилася в наметах прямо на березі моря.

"Коли я їхав сюди – було занепокоєння з приводу фестивалю, як це буде по організації, по ситуації в Україні. Але загалом мені зараз подобається: все атмосферно, сонячно, всі радісні та допомагають одне одному", - ділиться Богдан.

З моря  наметове містечко пильнують правоохоронці. У місті нині підвищені заходи безпеки. Чергують кілька сотень поліцейських, армійців та рятувальників

"Поліція міста Маріуполь буде працювати в посиленому варіанті. Несення служби розраховано в три зміни. Також буде нести службу Національна гвардія – в/ч 3057 Маріуполя. Вони будуть забезпечувати охорону публічного порядку во всіх районах міста Маріуполя. Також у нас посилена служба на блокпостах з метою недопущення завозу та вивозу заборонених предметів", - пояснює Володимир Журавльов, заступник начальника Маріупольського центрального відділу поліції.

Посиленні перевірки на блокпостах на собі відчув Володимир. Щоб послухати улюблені українські гурти до Маріуполя приїхав з окупованого Донецька

Щоб потрапити на територію, де відбувається фестиваль, потрібно пройти через металеві рамки.

Посиленні заходи безпеки та сотні силовиків навкруги не впливають на  настрій гостей фестивалю. Вдень вони грають у волейбол та засмагають, вночі - слухають концерти улюблених виконавців.   Тисячі фанів з нетерпінням  чекають на виступ улюбленого гурту Бумбокс.

"Нам не вистачає веселощів і радості, а ці фестивалі нам дарують багато емоцій, позитиву і заряду на весь рік. І ми весь рік чекаємо, коли буде знову фестиваль, Бумбокс", - ділиться Ольга Даниленко, місцева мешканка.

Хардкісс, Піанобой, Ляпіс-98, Друга Ріка, Грін Грей. Протягом трьох днів на гостей фестивалю чекає   насичена  музична програма. За попередніми підрахунками лише на відкриття фесту зібралися 10 тисяч любителів музики. 

"Здорово, що така можливість є у маріупольців - не тільки дізнатися людей з околиць, якихось прилеглих СМТ або містечок, а й дізнатися людей зі Львова, західної України, з центру України, з півночі України", - зазначила мешканка Маріуполя Христина Ханча.

Олена Уланова, Олег Корінний, "5 канал"

Попередній матеріал
"У них вогонь у очах": курсанти танкових військ інтенсивно готуються стати частиною ЗСУ
Наступний матеріал
"Вражає сила і витримка цих людей": як пройшов фестиваль українських спортсменів на Хрещатику

Професійні спортсмени разом з сім'ями зібралися на фестивалі "Сильні України" – включення

У Docker Pub відбудеться концерт на честь Кузьми Скрябіна

Літні вечори у філармонії: розклад концертів на серпень

Лемки з 5-ти країн з'їхалися на етнофестиваль на Тернопільщину – репортаж

"У мене крові багато, мені не шкода": у Черкасах байкери стали донорами на день

"Докер пабу" – 17 років: святкуємо разом зі світовою зіркою – гуртом Secret Service