Докер паб
Докер паб 5.ua

"Докер пабу" – 17 років: святкуємо разом зі світовою зіркою – гуртом Secret Service

Щороку 23 серпня "Докер" відкриває нову сторінку, для того, щоб реалізувати свою головну місію – розвиток української рок-музики

Зірки світової сцени на Дні народження "Докер пабу" – це добра традиція, яка бере свій початок ще з першої річниці відомого столичного рок-клубу. Тож перед черговим Днем народження – трохи фактів з історії "Докера".

Докер паб
Докер паб5.ua

Протягом майже 20 років Докер привіз до України не один десяток рок-зірок, чиї імена є справжньою окрасою сучасної рок-історії. Серед них: Nazareth, Uriah Heep, The Animals, а також улюбленці меломанів – Андрій Макаревич, Борис Гребенщіков, Сергій Міхалок (Ляпіс Трубецькой) та багато інших.

Докер паб
Докер паб5.ua

Для багатьох українських виконавців сцена "Докера" стала плацдармом для їхньої успішної творчості. А сам Докер – місцем, де вони познайомилися зі своєю аудиторією. Серед резидентів "Докера" свого часу були – гурти "Антитіла" та "Без Обмежень". І сьогодні вживу можна саме тут послухати – "Мед Хедс", "Табула Расу" та "От Вінта". За ці роки для багатьох гостей столиці "Докер" став певним місцем "the must" – під час відвідування Києва, а для киян – місцем свободи та справжньої якісної музики.

Докер паб
Докер паб5.ua

В історії "Докера" було все – величезні оупен-ейри та затишні квартирники, відкриття музею Rock’n’roll-у та магазину рок-одягу, злети, штиль та навіть пожежа... Але щороку 23 серпня "Докер" відкриває нову сторінку, для того, щоб реалізувати свою головну місію – розвиток української рок-музики та гуртування по-справжньому вільних людей.

Попередній матеріал
Дії омбудсмена Денісової вимагають розслідування – правозахисники
Наступний матеріал
Президент призначив очільника Державного управління справами