5.ua

Дії омбудсмена Денісової вимагають розслідування – правозахисники

  Читайте по-русски
  Звільнення Андрія Козлова з посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України викликають підозри

  Декілька правозахисних організацій вимагають від уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової пояснити звільнення Андрія Козлова з посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та призначення нового конкурсу. Про це пише "Українська правда" з посиланням на Центр громадянських свобод.

  Також правозахисники вважають, що Денісова має прокоментувати оприлюднені Національним антикорупційним бюро та Генеральною прокуратурою дані, які вказують на домовленості про призначення у ВККС "лояльної" людини за квотою омбудсмена.

  Від правоохоронних органів правозахисники вимагають провести незалежне розслідування інформації, яка була оприлюднена НАБУ і ГПУ щодо ймовірного вчинення Людмилою Денісовою кримінального правопорушення.

  Крім того, Верховну Раду IX скликання закликають створити тимчасову спеціальну комісію та підготувати висновок щодо наявності чи відсутності підстав для звільнення Денісової з посади уповноваженого у зв’язку з порушенням присяги

  Під заявою підписалися: ГО "Повернення до Дому", "Донецький Меморіал", Крим-SOS, Об’єднання родичів політв’язнів Кремля, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр громадянських свобод, Центр прав людини ZMINA, Центр "Соціальна дія".

  Як повідомляв 5.UA, уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову викликає на допит Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури. Адвокат Денісової заявив, що слідчі хочуть поспілкуватися з нею у справі так званих "плівок Вовка".

   

   

  Попередній матеріал
  Внутрішній ринок металопрокату в 2020 році зросте на 3% – гендиректор "Метінвесту"
  Наступний матеріал
  "Докер пабу" – 17 років: святкуємо разом зі світовою зіркою – гуртом Secret Service
  Loading...

  Омбудсмена Людмилу Денісову викликали на допит до ГПУ

  "Їх Росія не запрошує": як Києву з ОРЛО передавали ще 64 ув'язнених

  Мало кабінок і вони не пристосовані для людей з інвалідністю – Денісова оцінила умови на дільницях

  У Росію передали клопотання Денісової щодо взяття моряків під особисте зобов'язання

  Суд над військовополоненими моряками: Денісова прибула в Москву

  "Відчувалася зверхність": омбудсмен РФ попросила Денісову перекласти заяву російською, однак сама на українську не перейшла