Метінвест

Внутрішній ринок металопрокату в 2020 році зросте на 3% – гендиректор "Метінвесту"

  Обсяг споживання металопрокату за 5 місяців 2019 року залишився на рівні попереднього року

  У 2020 році група "Метінвест" розраховує на зростання внутрішнього ринку металопродукції на рівні 3%, заявив у інтерв'ю виданню "GMK Center" генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков.

  За даними групи, обсяг споживання металопрокату на внутрішньому ринку за 5 місяців 2019 року залишився на рівні 2018 року.

  "Тому я б сказав, що на ринку спостерігається певна стагнація. У 2020 році ми розраховуємо на незначне зростання ринку (на рівні 3%) – в першу чергу за рахунок будівництва інженерних споруд та нежитлової нерухомості. Ми вважаємо, що бізнес в Україні продовжує переорієнтацію поставок на ринки країн Заходу, в яких діють підвищені стандарти якості продукції. А це вимагає від вітчизняного виробника модернізації діючих та введення нових виробничих потужностей", – пояснив Риженков.

  Він додав, що в 2020 році група очікує, що основу зростання складе споживання в будівельному секторі: інженерні споруди та нежитлові будівлі.

  "При цьому вдосконалення законодавства в області реновації житла має сприяти споживання прокату будівельного призначення та прокату з покриттям. Окремо варто відзначити введення в експлуатацію об'єктів альтернативної енергетики в 2018-2019 роках, яка, як я думаю, продовжить своє зростання", – зазначив гендиректор "Метінвесту".

  І додав: "Що стосується залізничної інфраструктури, безумовно, вона потребує оновлення. Але, на наш превеликий жаль, виділяється катастрофічно мало коштів на підтримку залізниці, не кажучи вже про будівництво нових ділянок. Позитивним сигналом в цій галузі можна вважати запуск проектів електрифікації залізниці в напрямку портів. Не менш гостро стоїть питання з оновлення вантажного і пасажирського вагонного парку. Ми сподіваємося, що дані питання будуть враховані в планах на майбутні періоди і простимулюють внутрішнє споживання металопрокату".

  Попередній матеріал
  У Європейській бізнес асоціації висловилися проти індексації тарифів, пропонованої УЗ, і висунули свої пропозиції
  Наступний матеріал
  Дії омбудсмена Денісової вимагають розслідування – правозахисники
  Теги: