Щасти на ЗНО
Щасти на ЗНО 5 канал

В Україні сьогодні стартує ЗНО: перший предмет – математика

  Читайте по-русски
  У вівторок, 21 травня, розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання

  Більше 160 тисяч абітурієнтів складатимуть ЗНО з математики. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

  "21 травня тестуванням із математики розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з математики зареєструвалися 160 782 особи", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що тестування розпочнеться об 11:00 годині, допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

  Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

  В УЦОЯО порадили заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики, зазначену в запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці. А також рекомендували взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, та, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

  Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

  Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.

  На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті – 33. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, – 62.

  Попередній матеріал
  Перші переговори президентів Угорщини та України: з'явилися коментарі Адера
  Наступний матеріал
  Підстав для розпуску Верховної Ради немає – РПР
  Loading...

  Стартувала реєстрація на додаткову сесію ЗНО – подробиці

  Дворівневий іспит з математики й української мови – Гриневич розповіла про плани МОН

  Без "цариці наук" не обійтися: ЗНО з математики стане обов'язковим для всіх випускників

  Перші результати мовних таборів для угорськомовних випускників: вчителі пояснили особливості процесу

  МОН впроваджує складання ЗНО після першого курсу – подробиці

  Випускникам угорсько- та румунськомовних шкіл допомагають вивчити українську – як працює мовний табір