Гриневич
Гриневич Facebook

МОН впроваджує складання ЗНО після першого курсу – подробиці

  Читайте по-русски
  Після проходження ЗНО іноземний студент отримуватиме сертифікат про складання іспиту, який дає право йому продовжувати навчання на другому курсі

  З 2020 року всі іноземні студенти після першого курсу здаватимуть ЗНО з мови навчання. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України з посиланням на главу відомства Лілію Гриневич.

  "Як ми й обіцяли торік під час Першого українського форуму міжнародної освіти, цього року восени відбудеться перший пробний іспит з мови навчання. Це буде пілотний проект, в якому візьмуть участь не всі ЗВО. Але вже з 2020 року ЗНО з мови навчання будуть здавати усі іноземні студенти після закінчення 1 курсу. Цим питанням опікується Український центр оцінювання якості освіти. Після проходження ЗНО іноземний студент отримуватиме сертифікат про складання іспиту, який дає право йому продовжувати навчання на другому курсі", – пояснила Лілія Гриневич.

  Вона додала, що студенти, які навчаються англійською мовою і мають міжнародні сертифікати на кшталт IELTS, TOEFL, Cambridge Certificate, з рівнем знань не менше як В1 – повторно здавати англійську не будуть. Їхній сертифікат автоматично враховуватиметься як успішно складений іспит.

  "Відповідно, якщо ми висуваємо такі вимоги до знань мови навчання студентами, то ще суворіші вимоги мають бути й до викладачів закладів освіти, які навчають іноземних студентів. Їхній рівень володіння мовою має бути не нижче ніж В2. Цього року ми приділятимемо особливу увагу виконанню цих умов", – зазначила міністр.

  Попередній матеріал
  Росія проводить навчання із застосування ядерної зброї проти європейських країн
  Наступний матеріал
  Перевізник не має сплачувати податок за користування земельними ділянками – Криворучко
  Loading...

  "Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю з Лілією Гриневич – відео

  Як обрати університет і спеціальність: у МОН підготували спеціальний чекліст для вступників

  Міносвіти хоче змінити вартість навчання у вишах

  Перше в Україні рішення суду щодо булінгу – реакція Міносвіти

  "БлогПост": як "справжній полковник" Гриценко виборчу кампанію веде – скандали та поливання брудом

  Школярам дозволять зараховувати міжнародні сертифікати й дипломи з іноземної мови як ДПА – МОН