Студенти-медики
Студенти-медики Depositphotos

Ще одне ускладнення: на майбутніх медиків у 2019 році чекає нове ЗНО

  У жодній розвинутій європейській країні неможливо стати лікарем, не складаючи іспити з математики або фізики, кажуть у МОЗ

  Абітурієнти, які наступного року планують вступити до медичних ВНЗ, обов'язково мають скласти ЗНО з математики або фізики на вибір. Про таке заявив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

  "Щодо умов прийому в 2019 році – прохідний бал у 150 балів ЗНО для другого і третього предметів для медицини, педіатрії та стоматології залишається. Тут позиція Міністерства незмінна. У 2019 році вводиться мінімальний конкурсний бал – 130 для другого, третього сертифікатів для фармації та промислової фармації", – зазначив представник МОЗ.

  Крім того, Лінчевський повідомив, що відомство спільно з Міносвіти вирішили змінити конкурсні предмети для вступу у медичні університети на 2019 рік.

  "Перший предмет залишається українська мова. Другий – на вибір: біологія або хімія. Третій (це є новинка) – це на вибір: фізика або математика", – уточнив заступник міністра охорони здоров’я.

  За його словами, рівень підготовки майбутнього лікаря з математики свідчитиме і "про здатність навчатися, і аналітично мислити, і ухвалювати рішення". Також Лінчевський додав, що в жодній з країн "Великої сімки" та в жодній розвинутій європейській країні неможливо стати лікарем, не складаючи екзамени з математики або фізики.

  Попередній матеріал
  Аварія за участі автобуса команди "Дизель шоу": стало відомо, яких травм зазнали артисти
  Наступний матеріал
  За прикладом Беслана: будівлю Керченського коледжу планують перетворити на меморіал