BeSmart: в Україні запускають онлайн-платформу для підготовки до ЗНО

На порталі є все необхідне для навчання – відеозаняття з вчителем, тестування, конспекти, графіки та ілюстрації

У Києві презентували безкоштовну онлайн-платформу з підготовки до ЗНО BeSmart.

Інтернет-репетитор для вступників до вишів розробили провідні українські викладачі. На освітньому сайті можна знайти підготовчі курси з української мови та літератури, англійської, математики, фізики, хімії, історії України, географії та біології, передає "5 канал".

Загалом на порталі BeSmart зібрано понад дві тисячі відеоуроків та більш ніж 20 тисяч тестів з усіх предметів. Кожен курс містить відеозаняття з вчителем, тестування, конспекти, графіки та ілюстрації.

Переваги порталу торік оцінили випускники 800 шкіл Одеської області. Тепер набутий досвід організатори проекту вирішили розповсюдити на всю Україну.

"У сьогоднішній ситуації дуже важливо забезпечити можливість дистанційного навчання для дітей, які сьогодні мешкають на окупованих територіях. Дітей, які відрізані від можливості навчатися в українських школах", – пояснює ініціативу міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

"Ті учні, які системно користувалися додатково Вesmart, показали нам плюс 20-25 балів при складанні того чи іншого предмету", – тішиться успіхами проекту його ініціатор, голова Одеської ОДА Максим Степанов.

"Ця програма є дуже гарною можливістю саме для саморозвитку, і вона допоможе мені підготуватися до ЗНО", – переконана і учениця 11 класу Вероніка Колодєєва.

Ще один випускник Євгеній Рудніцький додає: "Інтернет-уроки – це чудово! Там є тести і можна протестувати себе".

Нагадаємо, ще в січні на пробне ЗНО зареєструвалися понад 4,5 тисячі осіб. Також додамо, що цього року в Україні вперше запроваджують ЗНО із завданнями шрифтом Брайля

Попередній матеріал
Грибаускайте: Російські "Іскандери" в Калінінграді – загроза для половини країн Європи
Наступний матеріал
Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР і брифінг речника Міноборони