Пробне ЗНО-2018
Пробне ЗНО-2018 Український центр оцінювання якості освіти

Відкрито реєстрацію на пробне ЗНО: коли проходити тестування

  Пробне тестування проводитимуть у два дні: окремо для української мови і літератури та інших предметів

  З вівторка, 9 січня, в Україні розпочинається реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

  Як повідомляється, зареєструватися для участі у пробному ЗНО можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня.

  Пробне тестування проводитимуть у два дні: 24 та 31 березня.

  "У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов", – йдеться в повідомленні.

  У центрі оцінювання якості кажуть, що учасники пробного ЗНО зможуть ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року; виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту; отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування; оцінити власний ступінь готовності до проходження ЗНО тощо.

  "Участь у пробному ЗНО є платною послугою, і докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти", – додають в УЦОЯО. 

  Як повідомлялося, зразки тестів ЗНО з іноземних мов на 2018 рік уже виклали у відкритий доступ. Крім того, ще у листопаді Центр оцінювання оприлюднив програми ЗНО-2018.

  Також додамо, що з 2018 року в Україні запроваджують ЗНО із завданнями шрифтом Брайля

  Попередній матеріал
  "Чотири діаманти Піреней": стали відомі імена ведучих Євробачення-2018
  Наступний матеріал
  "Не розкаюється і не збирається каятися": Аброськін розповів про зустріч із підозрюваним у вбивстві Ноздровської
  Loading...