ЗНО
ЗНО 5 канал

У Центрі оцінювання якості освіти розповіли, випускники яких областей найкраще склали ЗНО

  ЗНО найкраще склали у Києві та на Львівщині

  Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що зовнішнє незалежне тестування у 2017 році найкраще склали випускники з міста Києва та Львівської області. Про це сказав на прес-конференції директор центру Вадим Карандій, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Якщо подивитися рейтинг регіонів вже не за показниками державної підсумкової атестації, а за показниками зовнішнього незалежного оцінювання, то, як правило, території-лідери зберігаються, але місце лідерства змінюється. За оцінками 160-200 балів у більшості випадків лідируючі позиції майже з усіх предметів займає Львівська область. Наприклад, українська мова – Львівська область, історія України – Львівська область, Київ на другому, математика – кращий Київ, біологія – Київ", – розповів він.

  Зокрема, ЗНО з української мови на 160-200 балів склали 44,2% випускників Львівської області, 43,1% – Києва, 36,3% – Тернопільської області, 31,6% – Чернігівської області та 31,9% – Черкаської.
  З історії на 160-200 балів склали 42,7% випускників Києва, 31,9% – Львівської області, 25,9% – Волинської області, 25,4% – Івано-Франківської та 23,6% – Тернопільської області.

  Тестування з англійської мови склали найкраще випускники столиці, де 160-200 балів отримали 42,1% учасників, у Львівській області – 34,6%, Чернівецькій – 32,3%, Тернопільській і Волинській – 31,8%, Рівненській - 29,3%.

  Карандій додав, що з української мови найнижчі результати отримали учасники тесту з Чернівецької, Закарпатської, Херсонської та Рівненської областей.

  Нагадаємо, напередодні в ефірі "5 каналу" міністр освіти й науки України Лілія Гриневич пояснила, чому виникали проблеми під час ЗНО.

  Попередній матеріал
  НАБУ провело обшуки у судді ВАСУ
  Наступний матеріал
  Компанія Mercedes отримала патент на зовнішні подушки безпеки
  Loading...

  Прес-конференція Українського центру оцінювання якості освіти щодо результатів ЗНО та ДПА 2017 року – трансляцію завершено

  Кабмін визначився з обсягом держзамовлення на вступну кампанію-2017

  В Україні стартувала вступна кампанія: що треба знати абітурієнтам

  Гриневич пояснила, чому виникали проблеми під час вступної кампанії

  Результати вступної кампанії – ексклюзивне інтерв'ю з міністром освіти Лілією Гриневич

  Низка абітурієнтів може перевестися з "контракту" на бюджет: хто саме