ЗНО
ЗНО Український центр оцінювання якості освіти

В Україні стартувала додаткова сесія ЗНО

  3 липня додаткова сесія розпочалася тестуванням з української мови і літератури

  У понеділок, 3 липня, почалася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

  "3 липня тестуванням з української мови і літератури розпочинається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. 4 липня відбудеться додаткова сесія з англійської, російської мов, 5 липня – з математики, 6 липня – з історії України, 7 липня – з біології, іспанської, німецької, французької мов, 10 липня – географії, 11 липня – фізики, 12 липня – хімії", – йдеться в повідомленні.

  За даним УЦОЯО, ЗНО з російської, іспанської, німецької та французької мов розпочнеться о 14:00. Допуск до пунктів тестування в такому випадку триватиме з 13:15 до 13:50. Початок проведення інших тестувань, як завжди, об 11:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

  У Центрі також повідомили, що 4 липня відбудеться засідання апеляційної комісії. На засіданні розглядатимуться апеляційні заяви, подані учасниками щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики – з 11:00, з історії України – з 12:00, з української мови і літератури – з 12:30.

  Інформація про наступні засідання апеляційної комісії оприлюднюватиметься напередодні на сайті Центру.

  Як відомо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбулася в Україні з 23 травня по 16 червня. За результатами тестування випускники можуть отримати змогу вступити до вищих навчальних закладів.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що 23 червня на інформаційних сторінках учасників ЗНО було розміщено повну інформацію про результати тестування.

  За даними УЦОЯО, усього в 2017 році було проведено 840 тис. тестів. ЗНО з української мови та літератури пройшли 212 599 осіб (92%) поріг "склав/не склав" – 24 бали. З математики тестування склали 88 827 осіб (84%), поріг "склав/не склав" – 11 балів. З історії України – 149 022 осіб (87%), поріг "склав/не склав" – 27 балів.

  Попередній матеріал
  У НАТО побоюються, що російсько-білоруські навчання "Захід-2017" можуть вплинути на ситуацію в Україні
  Наступний матеріал
  Луценко: ГПУ має законно здобуті записи телефонних розмов, що свідчать про фейковість декларації Дейдея
  Loading...

  23 червня учасники ЗНО отримають усі результати оцінювання – УЦОЯО

  Офіційно стартувала кампанія зі вступу до вишів

  Перші результати ЗНО: іспит з української мови не склали 17 тис. абітурієнтів

  Кириленко: нацменшини повинні також знати українську мову

  "Спеціальні умови": як абітурієнти з Криму та окупованого Донбасу можуть вступити до ВНЗ

  МОН збільшить обсяг вивчення української мови в школах нацменшин – Гриневич