ЗНО
ЗНО Український центр оцінювання якості освіти

23 червня учасники ЗНО отримають усі результати оцінювання – УЦОЯО

  Усього в 2017 році було проведено 840 тис. тестів

  23 червня на інформаційних сторінках учасників ЗНО буде розміщено повну інформацію про результати тестування. Про це на прес-конференції за підсумками ЗНО у 2017 році повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, йдеться на сайті УЦОЯО.

  "Результати ЗНО з географії, фізики, хімії будуть розміщені на інформаційних сторінках 23 червня. Після оприлюднення результатів з усіх навчальних предметів основної сесії учасники тестування зможуть роздрукувати інформаційну картку з результатами тестувань", – розповів Вадим Карандій.

  Зазначено, що результати ЗНО з української мови і літератури, математики, іспанської, німецької, французької, англійської, російської мов, історії України, біології розміщено на інформаційних сторінках.

  Окрім цього, на сайті Українського центру оприлюднено таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів і таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівня навчальних досягнень за шкалою 1–12 балів.

  Відомості державної підсумкової атестації, яка проходила у формі ЗНО, розміщено в електронних кабінетах керівників загальноосвітніх навчальних закладів, тому вони можуть видавати цьогорічним випускникам атестати про здобуття повної загальної середньої освіти.

  За даними УЦОЯО, усього в 2017 році було проведено 840 тис. тестів. ЗНО з української мови та літератури пройшли 212 599 осіб (92%) поріг "склав/не склав" – 24 бали. З математики тестування склали 88 827 осіб (84%), поріг "склав/не склав" – 11 балів. З історії України – 149 022 осіб (87%), поріг "склав/не склав" – 27 балів.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що МОН опублікувало список вишів, у які можуть вступати абітурієнти з Донбасу та Криму без ЗНО.

  У вишах для вступників установлені фіксовані обсяги державного замовлення для всіх спеціальностей та освітніх рівнів.

  Попередній матеріал
  Турчинов анонсував законопроект про додаткові перевірки жителів окупованих територій для отримання біометрики
  Наступний матеріал
  Пожежа у Лондоні: Потерпілих переселять в нові елітні будинки
  Loading...

  МОН опублікувало список вишів, у які можуть вступати абітурієнти з Донбасу та Криму без ЗНО

  Гриневич: В Україні планують повністю автоматизувати систему ліцензування вишів

  Заявили про себе: Шість українських вишів увійшли у ТОП-1000 найкращих університетів світу

  В Україні складають тест ЗНО з математики

  "Спеціальні умови": як абітурієнти з Криму та окупованого Донбасу можуть вступити до ВНЗ

  МОН збільшить обсяг вивчення української мови в школах нацменшин – Гриневич