прес-служба Президента України

Порошенко підписав закон щодо права на здобуття вищої освіти жителями окупованих територій

  Розмір квоти для прийому до вишів осіб з окупованих територій встановлюється в обсязі тисяча місць державного замовлення

  Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України, прийнятий Верховною Радою України 16 травня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Закон спрямований на удосконалення механізму правового регулювання суспільно-правових відносин, які виникають під час реалізації права на освіту для осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, створення для таких осіб додаткових можливостей щодо вступу на навчання до вишів.

  Закон передбачає, що для вказаних осіб, які отримали документ про загальну середню освіту, прийом на навчання до одного з вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань у межах установлених квот прийому до вишів (наукових установ) України.

  Відповідно до документу, розмір квоти для прийому осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, до вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, встановлюється в обсязі тисяча місць держзамовлення та розподіляється між зазначеними вишами у порядку, визначеному урядом.

  Закон набуває чинності з наступного дня після його опублікування та вводиться в дію через місяць від дня набрання ним чинності.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко в Одесі підписав указ із дорученнями для українських відомств щодо запуску безвізу з ЄС.

  Попередній матеріал
  В Ірані в супермаркеті стався потужний вибух – поранені 37 осіб
  Наступний матеріал
  "Великі конспіратори": Військові РФ зривають шеврони з форми, аби приховати свою присутність в ОРДЛО
  Loading...

  Порошенко: Жителів окупованих територій не можна залишити без закордонних паспортів

  Німеччина готова активізувати роботу Норманського формату – речник Порошенка

  Сайт Президента зазнає організованої DDOS-атаки із ресурсів "Яндексу" і "ВКонтакте" – АП

  "Ми радимось, ми обговорюємо, ми плануємо": Марина Порошенко розповіла про стосунки у сім'ї

  Порошенко: Поки зарано говорити про склад потенційних кандидатів на пост Президента

  Президент підписав Закон, який спрощує процедуру отримання дозволів для будівництва