twitter.com/poroshenko

З нагоди Дня Європи під Адміністрацією Президента замайорів прапор ЄС

В церемонії підняття прапору брали участь глава держави та студенти зі Львова, Луганська та Києва, які у 2013 році вийшли на Майдан, щоб відстоювати європейські цінності

У День Європи під Адміністрацією президента поряд із українськими стягами замайоріли прапори ЄС. Петро Порошенко наголосив, що Україна – це єдина держава, яка не входить до складу Європейського Союзу, але на офіційному рівні святкує День Європи. Урочистості відбувалися під гімн Європи.

Глава держави зазначив, що Україна відстоює всій вибір на двох фронтах. Перший – дипломатичний та культурний, як конкурс Євробачення, завдяки якому десятки тисяч європейців познайомилися з Україною. Другий – той, що відбувається на сході України, де українські військові захищають кордони країни від російської агресії.

Президент наголосив, що за свій вибір українці змушені платити високу ціну. Петро Порошенко з сумом нагадав про вчорашній жорстокий обстріл проросійськими бойовиками мирного населення Авдіївки.

"На жаль, це та ціна, яку сьогодні платить український народ за російську агресію, за наше прагнення і бажання бути вільними", - зазначив Петро Порошенко.

Однак, переконаний глава держави, тисячі гостей Євробачення, які приїхали до нас з усіх куточків ЄС, побачили справжню, фантастичну Україну, європейських українців, а тому - стануть на підтримку наших проєвропейських прагнень. 

Попередній матеріал
Джамала про Євробачення-2017: І знову перемогла музика
Наступний матеріал
Втрати ЗСУ та найгарячіші точки фронту: в Міноборони розповіли про обстановку в АТО
Loading...

Порошенко підписав закон, згідно з яким ЄІБ надасть 200 млн євро на розвиток громадського транспорту в Україні

Президент України підтримав Володимира Кличка після поразки в бою

Подарунок від США та "повернення боргу" Януковича: чим ранок порадував Україну

Порошенко та Лукашенко спільно вшанують пам'ять загиблих у катастрофі на ЧАЕС

Порошенко призначив уповноваженого президента України з питань контролю за діяльністю СБУ

"Країна нескорених": Президент розповів про ініціативу реабілітації українських воїнів