НБУ joinfo.ua

Президент відповів на запитання "хто очолить НБУ після Гонтаревої"

Президент України Петро Порошенко впевнений, що Валерія Гонтарева належним чином виконувала свої обов’язки

Сьогодні, 14 травня, під час великої прес-конференції у Києві Петро Порошенко прокоментував відставку Валерії Гонтаревої і розповів, коли й за яких умов буде обрано нового главу Нацбанку.

"Голова Національного банку не звільнилася місяць тому, а заявила про те, що написала заяву про відставку. Відповідно до українського законодавства, звільняти главу Нацбанку може лише Верховна Рада. Голосування за нового голову Нацбанку відбудеться тоді, коли ми знайдемо кандидатуру, яка буде мати підтримку Верховної Ради, і пройде це голосування. Саме тоді найважливіший фінансовий регулятор країни перебуватиме під новим керівництвом", – зазначив Порошенко.

"Я маю декілька кандидатів на пост глави Нацбанку. Але поки я їх не обговорив з представниками Верховної Ради, вважаю, некоректно оприлюднювати прізвища. До уваги беру такі основні критерії: професіоналізм та патріотизм. Впевнений у тому, що в Україні достатньо кандидатів, які відповідають зазначеним вимогам", – додав Президент.

Насамкінець Петро Порошенко, користуюючись нагодою, подякував Гонтаревій за величезну роботу, оскільки, за словами Президента, було забезпечено фінансову стабілізацію, очищення банківської сфери від проблемних банків, запроваджено порядок у рефінансуванні.

Попередній матеріал
США вже залучені до Нормандського формату – Порошенко
Наступний матеріал
Головна музична подія ночі: закулісся Євробачення-2017
Loading...

Із "Райффайзен Банку Аваль" в Нацбанк: ЗМІ повідомляють, хто стане новим головою НБУ

З нагоди Дня Європи під Адміністрацією Президента замайорів прапор ЄС

Індонезійська компанія хоче виробляти гроші в Україні

Порошенко підписав закон, згідно з яким ЄІБ надасть 200 млн євро на розвиток громадського транспорту в Україні