Ілюстративне фото
Ілюстративне фото ZN.ua

Індонезійська компанія хоче виробляти гроші в Україні

  Індонезійська компанія Peruri планує налагодити співпрацю з Національним банком України у галузі виготовлення грошей

  Про це повідомляє прес-служба НБУ за підсумками зустрічі в.о. голови Національного банку України Якова Смолія з делегацією індонезійської державної компанії Peruri – світовим виробником грошової та високозахищеної продукції.

  "Під час зустрічі йшлося про можливість встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією Peruri у галузі виготовлення високозахищеного паперу, банкнот та монет", – йдеться в повідомленні.

  Голова делегації, технічний директор компанії Peruri Харджо Сумарто Субандріо повідомив, що індонезійський виробник зацікавлений у постійному й надійному партнері, який зможе підтримати активну діяльність компанії на міжнародному ринку виробництва грошей.

  "Нас приваблює можливість співпраці з Україною, оскільки рівень виробничих потужностей Банкнотно-монетного двору Національного банку України повністю відповідає найсучаснішим світовим стандартам. Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації, інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції,"– зауважив Субандріо.

  Окрім цього, зазначено, що компанія Peruri є 100% державною компанією Республіки Індонезії, що виробляє гроші для потреб власної країни та міжнародного ринку. Компанія виготовляє індонезійські банкноти та монети на замовлення центрального Банку Індонезії, використовуючи найсучасніші розробки у галузі дизайну та безпеки.

  Попередній матеріал
  Нардеп розповів про законопроекти, які виведуть економіку з тіні
  Наступний матеріал
  Томас Нойвірт "убив" Кончіту Вурст
  Loading...

  Із "Райффайзен Банку Аваль" в Нацбанк: ЗМІ повідомляють, хто стане новим головою НБУ

  Дослідники ідентифікували 35-тонне морське створіння, знайдене біля берегів Індонезії

  Гонтарева заявила, що сприятиме голові МОЗ у реформуванні системи охорони здоров'я

  У Миколаєві підірвали двері банку

  Ірина Луценко: Від 10 травня обов'язки чільника НБУ виконуватиме перший заступник Гонтаревої

  Ротшильди допоможуть з реструктуризацією кредитів екс-власників ПриватБанку