ukroboronprom.com.ua

"Черговий фейк": "Укроборонпром" прокоментував "відмову" Індонезії від українських БТР

У спецкомісії Міністерства оборони Індонезії не було жодних зауважень до української техніки

У ДК "Укроборонпром" спростовують інформацію, поширювану низкою ЗМІ про нібито відмову Індонезії від українських бронетранспортерів. Про це повідомляє прес-служба концерну.

"Поява інформації у ЗМІ про нібито можливість відмови Морської піхоти Індонезії від закупівлі українських БТР-4М є проявом активізації конкурентної боротьби за ринки після успішної першої поставки українських БТР-4М в Індонезію… Відмова Індонезії від українських БТР-4 – черговий фейк інформаційної війни", – зазначається в повідомленні.

Крім того, наголошується, що концерн продовжуватиме виконувати всі взяті на себе зобов'язання перед партнерами.

Також зазначається, що в січні 2017 року п'ять одиниць БТР 4-М були успішно поставлені Корпусу морської піхоти Індонезії у рамках виконання контракту, підписаного на початку 2014 року між ДП ДГЗП "СпецТехноЕкспорт" та Міністерством оборони Індонезії. "Передачі військової техніки передували її випробування в Україні та Індонезії спеціальною комісією Замовника", – кажуть в "Укроборонпромі".

Крім того, в січні цьогоріч перед прийняттям в експлуатацію міноборони Індонезії провело випробування українських бронетранспортерів на території своєї країни.

"Замовник протестував амфібійні можливості бронетехніки на морі, провів вогневі випробування, перевірив ходові характеристики. За результатами випробувань було підписано Протокол про проведення функціонально тестових випробувань. За усіма 47 оціночними параметрами даного Протоколу українські бронетранспортери показали відмінні результати. У спеціальної комісії міністерства оборони Індонезії не було жодних зауважень до техніки", – підкреслили у прес-службі концерну.

Як стало відомо, раніше ЗМІ уже поширювали неправдиву інформацію про нібито втрату "Укроборонпромом" ринку Таїланду. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Українські БТРи успішно пройшли випробування в умовах тропічного клімату Індонезії – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Потенційний голова НБУ? Білоус розповів, чи очолить він Нацбанк
Наступний матеріал
Приватизація "Укрспирту": Деякі політичні сили в парламенті гальмують процес
Loading...