Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн www.autocentre.ua

Сайт Президента зазнає організованої DDOS-атаки із ресурсів "Яндексу" і "ВКонтакте" – АП

  У АП таку атаку вважають відповіддю росіян на Указ Президента про заблокування російських соціальних мереж

  Сайт Президента УКраїни Петра Порошенка зазнає організованої DDOS-атаки із ресурсів "Яндексу" і "ВКонтакте. Про це повідомляє на сторінці у Facebook Адміністрація Президента України з посиланням на заступника глави АП Дмитра Шимківа.

  "Від 15:15 ми бачимо відповідь росіян на Указ Президента, де згадано закриття доступу до російських соціальних мереж. Інтернет-сайт Президента зазнає організованої атаки – ми бачимо імітацію переходів та DDOS-атаку із ресурсів Яндексу та VK, що створює штучний трафік, щоб завантажити і "покласти” сервери АП. Наші ІТ-спеціалісти тримають ситуацію під контролем, загрози для роботи Інтернет-ресурсу немає", – заявив Шимків.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України ввів в дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фізичних та 468 юридичних осіб. Також під заборону потрапили російські соцмережі "ВКонтакте", "Одноклассники" і "Яндекс" та IT-сервіси, в тому числі бухгалтерська програма 1С.

  Кабінету міністрів і СБУ за участю Національного банку України (НБУ) доручено розробити механізм блокування доступу до російських соцмереж і IT-ресурсів. Офіційними друкованими виданнями є інформаційний бюлетень "Офіційний вісник Президента України", газета "Урядовий кур'єр". Указ Порошенка про блокування сайтів набирає чинності з дня його опублікування. Таким чином, указ Президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

  Попередній матеріал
  У МЗС України гостро відреагували на заяви РФ щодо блокування веб-ресурсів
  Наступний матеріал
  Стало відомо, які секретні дані Трамп передав росіянам – NYT
  Loading...

  Турчинов розповів, хто став ініціатором блокування "Яндекс"

  Девконтактизація, або "школота вся ридає": Як інтернет-користувачі відреагували на блокування соцмереж РФ

  Блокування російських соцмереж: "Укртелеком" почав виконувати указ Президента