Компанія Яндекс
Компанія Яндекс inform-ua.info

Пошук, таксі, "Кинопоиск": що перестане працювати в Україні із блокуванням "Яндексу"

  Станом на вівторок, 16 травня, усі сервіси в Україні доступні і працюють

  Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національно безпеки і оборони щодо санкцій проти низки юридичних та фізичних осіб. Відповідно до указу глави держави, відтепер українським інтернет-провайдерам на три роки забороняється надавати доступ користувачам мережі до інтернет-ресурсів та сервісів ТОВ "Яндекс" (Росія) та "Яндекс.Україна", передає НВ.

  Відповідно до рішення РНБО, стосовно компанії застосовуються такі обмеження: заблоковані активи, обмежені торгові операції, попереджено виведення капіталів за межі України, призупинено виконання економічних та фінансових зобов'язань, обмежено або припинено надання телеком-послуг та використання телеком-мережам загального користування, заборонені держзакупівлі товарів та послуг в іноземних юридичних осіб, передача прав інтелектуальної власності.

  Стосовно того, як це стосується пересічних користувачів. Провайдери мають блокувати доступ до: пошукових систем yandex.ru та yandex.ua, поштового сервісу mail.yandex.ua та електронної пошти за доменами pdd.yandex.ru/domains_add, новинних порталів news.yandex.ru та news.yandex.ua, систем онлайн-перекладу translate.yandex.ru та translate.yandex.ua, інтернет-банкінгу money.yandex.ru, сайтів прогнозу погоди в Москві та Києві, схем метрополітену Москви та Києва, довідників на кшталт sprav.yandex.ru та sprav.yandex.ua, віртуальної АТС telephony.yandex.ru, браузеру "Яндекс.Браузер", пошуковій системі в форматі XML.

  Також заборонений доступ до системи "Яндекс.Таксі" (taxi.yandex.ru/#index), "Яндекс.Подорожі", системи покупки і продажу автомобілів, української та російської систем "Яндекс.Авіаквитки", розкладів приміського та міжнародного транспорту. Заборонені сервіс пошуку роботи системи "Яндекс.Гроші", оплата дорожніх штрафів у Росії, сервіс "Яндекс.Час", російський платіжний сервіс "Яндекс.Каса", торгові майданчики "Яндекс.Маркет" та "Яндекс.Предмети", система пошуку нерухомості, людей, по блогах, для сайту site.yandex.ua.

  Крім того, заборонений доступ до музичного порталу "Яндекс.Музика", "Яндекс.Радіо", онлайн-відео, сервісами фотообміну, файлообмінникам, сервісу "Яндекс.Афіша", програмам телепередач у Москві та Україні, сервісу "Яндекс.ЗНО". Заборонені також системи "Яндекс.Аудиторії", "Яндекс.Вебмастер", рекламний сервіс "Яндекс.Директ" та сервіс мереж partner.yandex.ru, partner.yandex.ua, сервіси "Яндекс.Доставка", "Яндекс.Інтернетометр".

  Заборонений доступ до сервісів calendar.yandex.ru, каталогізаторів yandex.ru/yaca, yandex.ua/yaca, системи веб-аналітики "Яндекс.Метрика", "Яндекс.Статистика", "Технології Яндекса", "Яндекс DNS", системи "Yandex Data Factorty", системи розпізнавання мови "Yandex Speechkit".

  Окремо варто відзначити заборону доступу до порталу "Кинопоиск", який задується як один з сервісів компанії "Яндекс". Станом на 14 годину вівторка, 16 травня, усі перелічені сервіси в Україні досі доступні і працюють.

  Нагадаємо, відповідно до указу Президента в Україні заблокують "Яндекс", "Вконтакте", "Одноклассники", 1С, "Мейл.ру", "Касперський".

  Попередній матеріал
  Тікають і грабують: У розвідці розповіли про дезертирство серед російських військових на Донбасі
  Наступний матеріал
  Луценко доручив надати ґрунтовну інформацію про розслідування щодо "опоблоківця" Бойка – документи
  Loading...

  В Україні заблокують "Яндекс", "ВКонтакте", "Одноклассники", 1С, "Мейл.ру", "Касперський" – указ Президента

  Чотири країни приєдналися до санкцій ЄС проти РФ за загрозу територіальній цілісності України

  Американські сенатори відклали законопроекти щодо узаконення санкцій проти РФ

  Канада запустила петицію про посилення санкцій проти РФ

  У РНБО оприлюднили вражаючий відеоролик про модернізацію ЗСУ за останні 3 роки

  Виступ секретаря РНБО Турчинова на відкритті програми "Стратегічне лідерство: сектор безпеки і оборони України" – відео