YouTube / Turchynov

У РНБО оприлюднили вражаючий відеоролик про модернізацію ЗСУ за останні 3 роки

Оборонний бюджетр України за 3 роки зріс у 10 разів, повідомили в РНБО

У РНБО оприлюднили вражаючий відеоролик про модернізацію ЗСУ за останні 3 роки. Таке відео опублікував секретар РНБО Олександр Туурчинов в YouTube.

 "Проти нашої країни ведеться системна і жорстока війна. І для нас з вами немає альтернативи, як перемогти в цій війні, але для цього нам потрібна мобілізація усіх ресурсів у країні. Для цього нам потрібна ефективна взаємодія і координація між усіма складовими оборонного і безпекового блоку країни", – йдеться у повідомленні до відео.

За інформацією РНБО, оборонний бюджет України за 3 роки зріс в 10 разів, повідомили в РНБО. Підвищено бойовий потенціал підрозділів: безпілотні авіаційні комплекси; засоби контрбатерейної боротьби; засоби зв'язку розвідувальної техніки та радіоелектронної боротьби. Було розроблено і вироблено принципово нове озброєння. Це наземні радіолокатори ближньої дії, 120-мм і 82-мм міномети, автоматизовані комплекси розвідки та автоматичні гармати, а також протитанкові комплекси. Повітряні сили ЗСУ отримали модернізовані МІГ-29, Су-27, Су-25M, Л-39; вертольоти МІ-8, МІ-24; радіолокаційну техніку і засоби зв'язку, а також радіотехнічне забезпечення польоту. Розроблено ракетно-реактивне озброєння тощо.

Попередній матеріал
Експеримент на інвалідному візку: чи готова столиця прийняти гостей з обмеженими можливостями
Наступний матеріал
"Приватбанк" потребує докапіталізації щонайменше на 30 млрд грн – Гонтарева
Loading...

Відтепер Турчинов може керувати запусками ракет просто з кабінету – відео

Президент запропонує РНБО конфіскувати донецьке вугілля, що намагатимуться завезти під видом російського

Порошенко: РНБО найближчим часом розгляне концепцію реформування силових відомств