dyvys.in

Президент запропонує РНБО конфіскувати донецьке вугілля, що намагатимуться завезти під видом російського

  Кожна марка вугілля, видобута в окремому регіоні, має свій сертифікат та характерні особливості

  Президент України Петро Порошенко планує розглянути на Раді національної безпеки та оборони питання щодо ймовірної конфіскації донецького вугілля, яке завозитиметься під виглядом російського. Про це журналістам повідомила представник Президента у ВР Ірина Луценко, передає УНІАН.

  "Президент уперше заговорив, що додатково буде розглядатися на Раді безпеки і оборони України питання стосовно того, що робити з вугіллям, яке на сьогодні з окупованих, а скажемо точніше – вкрадених, українських шахт, вивозиться в Росію і окремими ділками намагається завозитися в Україну", – зазначила Луценко.

  Вона також підкреслила: "Президент уперше наголосив на тому, що таке вугілля, яке зайде з Росії або з іншого регіону, а воно має певний сертифікат і властивості, якщо воно перетне територію України, то буде конфісковане як товар, який був украдений в Української держави".

  Як зауважила представник Президента, кожна марка вугілля, видобута в окремому регіоні, має свій сертифікат, у якому прописані його властивості. "Вугілля, яке добувається на Донбасі, відрізняється від вугілля, яке видобувається в інших місцях", – наголосила Луценко.

  За її словами, такі заходи можуть бути застосовані для припинення махінацій. 

  Нагадаємо, наприкінці лютого прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вугілля з українських надр не може і не буде предметом шантажу й тиску на Україну.

  Попередній матеріал
  Стрілянина у школі в Каліфорнії: є жертви
  Наступний матеріал
  "Вибух, що знищив літак": Польське слідство виявило нові приголомшливі факти щодо Смоленської катастрофи
  Loading...

  Україна закуповуватиме вугілля у ПАР та США – Міненерго

  Ціна на вугілля: НАБУ взялося за розслідування зловживань за схемою "Роттердам+"

  Україна купуватиме вугілля у США, Австралії або Південній Африці – Гройсман