ДТЕК
ДТЕК http://www.dtek.com/ua/

Суд заборонив торгувати вугіллям підприємствам Ахметова в ОРДЛО

  Рішення суду означає повну заборону на відчуження, розпорядження і незаконне використання майна холдингу ДТЕК

  Шевченківський районний суд столиці заарештував майно підприємств ДТЕК, яке було захоплено на непідконтрольній території ОРДЛО. Про це повідомили у прес-службі ДТЕК, передає "Укрінформ".

  "Шевченківський районний суд м. Києва наклав арешт на майно підприємств ДТЕК на тимчасово неконтрольованій території, над яким компанія втратила контроль. Процедура здійснена у рамках кримінального провадження за ч.3 ст. 206 Кримінального кодексу України", – зазначили у холдингу.

  Як стало відомо, дії суду стосуються передусім усіх транспортних засобів, вугільної продукції й устаткування підприємств. Тобто це означає повну заборону на відчуження, розпорядження і незаконне використання цього майна.

  "Перелік заарештованого рухомого майна буде внесено до державного реєстру обтяжень і бази розшуку МВС. Інформація про заарештоване вугілля буде спрямована до митних органів для вжиття заходів по недопущенню ввезення цього вугілля в Україну через територію Росії", – йдеться в повідомленні.

  Довідково: ДТЕК – стратегічний холдинг, що здійснює управління операційними компаніями з активами у вуглевидобуванні, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці і у видобутку газу. Чисельність співробітників ДТЕК становить 75 тисяч осіб. Холдинг входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов.

  Нагадаємо, в листопаді заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука заявив, що як такої торгівлі вугіллям із непідконтрольними територіями Донбасу не існує. 16 лютого РНБО доручила Кабміну вжити заходів щодо диверсифікації поставок вугілля в Україну.

  Попередній матеріал
  США заявили про готовність завдати нового удару по військових об'єктах у Сирії
  Наступний матеріал
  Порошенко провів зустріч з делегацією Європарламенту – про що говорили
  Loading...

  Україна купуватиме вугілля у США, Австралії або Південній Африці – Гройсман

  Польща не зможе допомогти України покрити дефіцит вугілля, але пропонує інший вихід – ЗМІ

  РНБО доручила Кабміну вжити заходів щодо диверсифікації поставок вугілля в Україну