Міністерство енергетики та вугільної промисловості

Польща не зможе допомогти України покрити дефіцит вугілля, але пропонує інший вихід – ЗМІ

  Зокрема, у Польщі розглядають можливість постачання електрики до України

  Польща не зможе допомогти Україні з покриттям дефіциту вугілля, що виник через так звану "економічну блокаду" Донбасу, оскільки не має вільних запасів, але може допомогти з поставками електроенергії. Про це повідомляє польське видання "Rzeczpospolita" з посиланням на представників міністерства енергетики Польщі.

  "Київ запровадив надзвичайний стан в енергетичному секторі. Варшава може допомогти з поставками електрики", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, за даними міністерства енергетики РП, наразі Польща імпортує невеликі обсяги електроенергії за маршрутом Замостя-Добротвір. "Потік у зворотному напрямку дотепер не здійснювався, однак, якщо дозволять технічні умови, міністерство не бачить перешкод", – поінформували у відомстві.

  Водночас, у Польщі наразі не бачать можливостей додаткового постачання до України польського вугілля. Причиною цього є те, що польські шахти не мають вільних потужностей.

  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд України має чіткий план відновлення енергонезалежності. У Кабміні також вважають, що у найближчі три роки для української енергетики антрацит є безальтернативним.

  Попередній матеріал
  Віденський суд дозволив екстрадицію Фірташа до США
  Наступний матеріал
  "Конфлікти в Європі": Сьогодні на засіданні Радбезу ООН головуватиме Клімкін
  Loading...

  Гройсман доручив Міненерговугілля створити до осені електронну біржу для торгівлі вугіллям

  Кличко: На сьогодні для Києва немає загрози нестачі енергоресурсів

  Росія використовує енергетику як інструмент політики - президент Литви