Дмитро Фірташ фото Українська правда

Віденський суд дозволив екстрадицію Фірташа до США

  Суд таким чином задовольнив скаргу прокуратури, що представляє інтереси США

  У вівторок, 21 лютого, Вищий земельний суд Відня виніс остаточну ухвалу про екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США – екстрадицію дозволив. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Суд вважає екстрадицію і здійснення кримінального переслідування допустимими", – заявив суддя, пообіцявши дати письмове обґрунтування такому рішенню.

  Таким чином, задоволена скарга прокуратури, що представляє інтереси США.

  Цей же суд 30 квітня 2015 року відмовився видавати Дмитра Фірташа США, де його обвинувачують в корупції. Сьогодні суд розглянув апеляцію прокуратури на це рішення.

  Від останнього слова бізнесмен відмовився, пославшись на те, що за нього всі висловили четверо його адвокатів, які у своїх виступах акцентували увагу на брак доказів проти їх підзахисного, а також "політичній мотивованості" цієї справи. Процес викликав ажіотаж серед ЗМІ.

  Нагадаємо, голова ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ був заарештований в Австрії 12 березня 2014 року за запитом мін'юсту США. В ордері бізнесмена обвинувачували в дачі хабарі у розмірі $18,5 млн індійським політикам з метою отримання цінних ліцензій на видобування титанової руди. Згідно з рішенням Земельного суду Відня з кримінальних справ, йому було призначено запобіжний захід у вигляді екстрадійного арешту. Фірташ був звільнений під заставу за рекордних 125 млн євро і підписку про невиїзд з Австрії.

  Як повідомляв 5.UA, у квітні 2016 року у віденському будинку Фірташа пройшли обшуки

  Попередній матеріал
  У ВР прокоментували заяву Савченко про зняття депутатської недоторканності
  Наступний матеріал
  Польща не зможе допомогти України покрити дефіцит вугілля, але пропонує інший вихід – ЗМІ

  В Австрії переглянуть відмову в екстрадиції Фірташа до США

  Шевченківський райсуд відпустив з-під варти пасинка Фірташа

  У Києві судове засідання у справі пасинка Фірташа знову перенесли