dosye.info

В Австрії переглянуть відмову в екстрадиції Фірташа до США

  У США Фірташа звинувачують у тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму у 18,5 мільйонів доларів хотів отримати дозволи на видобуток титану в Індії

  Конституційний суд Австрії відмовив у розгляді подання українського олігарха Дмитра Фірташа, у якому він вимагав визнати неконституційною угоду про екстрадицію між Австрією і Сполученими Штатами. Про це пише Deutsche Welle.

  За інформацією видання, у КС Австрії 19 серпня відповідне рішення було ухвалено 2 липня.
  Таким чином суд апеляційної інстанції більше не має перешкод для розгляду скарги прокуратури на рішення суду першої інстанції, яким в екстрадиції Дмитра Фірташа до США відмовлено.

  На період розгляду подання Фірташа у Конституційному суді апеляційний суд, згідно із процесуальними нормами, змушений був призупинити розгляд справи.

  Додамо, у США Фірташа звинувачують у тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму у 18,5 мільйонів доларів хотів отримати дозволи на видобуток титану в Індії. Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.

  Нагадаємо, навесні 2015 року у суді першої інстанції Фірташ здобув перемогу, його адвокати домоглися відмови у видачі олігарха до США.

  Попередній матеріал
  Дружина Саакашвілі візьме участь у виборах у Грузії
  Наступний матеріал
  Директор ММК ім. Ілліч про "Укрзалізницю": Приїхали!!! Замість допомоги маємо все більше проблем
  Теги:
  Loading...

  У віденському будинку Фірташа пройшли обшуки

  Борги ОПЗ структурам Фірташа не завадять приватизації підприємства - Білоус

  У Києві судове засідання у справі пасинка Фірташа знову перенесли

  Проти Дмитра Фірташа порушили ще одне провадження через підозру у привласненні кредиту НБУ