business-tv.com.ua

Директор ММК ім. Ілліч про "Укрзалізницю": Приїхали!!! Замість допомоги маємо все більше проблем

  Ситуація з поставками сировини на маріупольські меткомбінати залізничним транспортом продовжує погіршуватися

  Про це написав генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook, повідомляє obozrevatel.com.

  "Приїхали !!! Замість допомоги маємо все більше проблем з боку" Укрзалізниці ". Ситуація продовжує погіршуватися. Замість обіцяних 16 вантажних поїздів на відрізку Комиш-Зоря - Волноваха за минулу добу залізничники пропустили навіть не 13, як останнім часом, а тільки 10 складів з вантажами для металургів. Причина до жаху банальна – несвоєчасно привезли дизельне паливо ", – пише директор одного з найбільших металургійних комбінатів в Україні.

  На думку Зінченка недостатнє виконання своїх функцій "Укрзалізницею" завдає удару по промисловості країни, що в свою чергу прямо відбивається на економіці, в тому числі, на курсі гривні.

  "-3" Вантажні потяги = "3" тис.тонн металопродукції = "-1 млн. дол." валютної виручки. Ось така проста арифметика. Недовезлі паливо ... і мінус мільйон доларів. Курс долара в обмінниках рветься вгору і вже підбирається до відмітки "26 гривнь". Одна з причин цього – погіршення платіжного балансу, країні не вистачає валютних надходжень ", – вказує автор поста.

  Раніше в ЗМІ повідомлялося, що середній пропуск вантажних складів по залізничному перегону Комиш-Зоря - Волноваха в сторону Маріуполя за 10 днів серпня склав близько 13 вантажних поїздів на добу при мінімально необхідних 22 і давно обіцяних "Укрзалізницею" 16. Металурги також скаржилися на дискримінацію з боку монополіста "Укрзалізниці".

  З проханням розібратися і виправити ситуацію на адресу керівництва країни були відправлені запити від профільних асоціацій.

  Попередній матеріал
  В Австрії переглянуть відмову в екстрадиції Фірташа до США
  Наступний матеріал
  У Нідерландах назвали точну дату офіційної публікації звіту щодо збитого малайзійського Боїнга МН17
  Теги:
  Loading...

  Українські підприємства зазнають збитків через "Укрзалізницю" – депутат

  У Раді заявили, що дії "Укрзалізниці" створили великі проблеми для металургів

  Україна може недоотримати $1,8 млрд через "Укрзалізницю" – учасник ринку

  Балчун планує залучити інвестиції в $1 мільярд на розвиток "Укрзалізниці"