flickr.com

У Раді заявили, що дії "Укрзалізниці" створили великі проблеми для металургів

  Глава комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк прокоментував ситуацію, що склалася в гірничо-металургійному комплексі України

  У цьому році, через неефективну роботу "Укрзалізниці", гірничо-металургійна промисловість України може недовиготовити і, відповідно, недовантажити на експорт продукції на суму близько $1,8 млрд, повідомляє obozrevatel.com.

  "Вузькі місця" в залізничній інфраструктурі, дефіцит тяги, недостатнє забезпечення паливом, неефективна координація існуючих ресурсів "Укрзалізниці" "коштують" країні близько $1,8 млрд недоотриманої валютної виручки від роботи гірничо-металургійного комплексу. А це майже 5% товарного експорту втраченої вигоди, яку Україна аж ніяк не може собі дозволити. Як уряд може дозволити собі бездіяльність в такій ситуації?!" – написав він на свій сторінці у Facebook.

  За його словами, у зв'язку з проблемами перевезень вантажів "Укрзалізницею", металургійні заводи страждають від дефіциту сировини і втрачають ринкові можливості і експортну виручку.

  "Як голова комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва звертаюся до Кабінету міністрів України щодо невідкладного виправлення ситуації з неефективною логістикою в ГМК", – підкреслив Галасюк.

  Попередній матеріал
  У НАБУ сподіваються, що Велика Британія видасть Україні Онищенка
  Наступний матеріал
  Голова НАЗК: Фізично система захисту данних е-декларування – захищена

  Україна втрачає півмільярда доларів на рік через недозавантаження маріупольських металургійних комбінатів – ЗМІ

  Порошенко підписав закон про заборону приватизації ПАТ "Укрзалізниця"

  "Укрзалізниця" приєдналася до ProZorro

  ДФС оформлює експорт металобрухту всупереч рекомендації МЕРТ