podrobnosti.ua

Порошенко підписав закон про заборону приватизації ПАТ "Укрзалізниця"

  Метою законопроекту є збереження 100% акцій "Укрзалізниці" у державній власності

  Президент України Петро Порошенко підписав прийнятий Верховною Радою закон, що включає Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця" ("Укрзалізниця"), створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України, до списку заборонених до приватизації підприємств.  Про це повідомляє УНІАН.

  Зазначається, що Президент підписав законопроект №4594 "Про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" 22 червня.

  Як стало відомо, метою закону є збереження 100% акцій "Укрзалізниці" у державній власності і гарантування економічної безпеки країни. Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово наголошував, що Кабінет міністрів не має наміру приватизувати "Укрзалізницю". При цьому він повідомляв, що потенційно розглядатиметься лише продаж непрофільних активів держкомпанії.

  Як відомо, парламентарі проголосували за документ 2 червня, а вже 9 червня цей закон підписав спікер ВР Андрій Парубій. Того ж дня документ було направлено на підпис президенту.

  Нагадаємо, 26 травня в Адміністрації Президента назвали кількість держкомпаній, які виставлять на продаж

  Як повідомляв 5.ua раніше, колишній прем'єр Арсеній Яценюк закликав парламент ухвалити законопроект, який дасть можливість провести прозорі конкурси з продажу компаній.

  Попередній матеріал
  У "Київенерго" Ахметова оголосили про припинення роботи через арешт рахунків
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Ситуація продовжує загострюватися по всьому фронту – випущено понад 160 артснарядів
  Теги:
  Loading...

  В АП назвали кількість держкомпаній, які виставлять на продаж

  17 банків-банкрутів виставлять на продаж

  Цього року готують до продажу близько 20 великих державних об’єктів

  Кутовий розповів чи продовжать ще раз мораторій на продаж землі - інтерв'ю