Цього року готують до продажу близько 20 великих державних об’єктів

Інвесторам запропонують шість облненерго і чотири ТЕЦ

Близько двох десятків великих державних об’єктів цьогоріч готуються до продажу. Про це заявив голова Фонду держмайна Ігор Білоус.

Невдовзі нових власників шукатимуть для Одеського припортового заводу. Його стартова вартість 13 млрд 750 млн грн. Участь в аукціоні братимуть щонайменше п'ять інвесторів. Також улітку з молотка підуть Гайворонський вагоноремонтний завод і Тернопільський завод "Оріон". У вересні планують продати Закарпатський завод "Електроавтоматика". Восени інвесторам запропонують купити шість обленерго і чотири ТЕЦ. Ігор Білоус наголосив, що прозора приватизація сприятиме поліпшенню економіки. Адже державні підприємства потребують значних коштів на утримання.

"ОПЗ, шість обленерго: Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Харків, Запоріжжя, Черкаси. Чотири ТЕЦ: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Дніпродзержинська. Ми хотіли би продати "Президент-готель", банк ОБРР, Гайворонський, Оріон, Одеський – їх там багато. Усього 450 об’єктів, із них 20 більш-менш крупних, 50 середніх - і решта – це мала приватизація", – повідомив Білоус.

Нагадаємо, раніше сьогодні стало відомо, що аукціон з продажу ПАТ "Одеський припортовий завод" може відбутися у 20-х числах липня.

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині намагалися вбити екс-депутата
Наступний матеріал
У центрі Києва прорвало магістральний трубопровід

Україна має залишити у державній власності до 100 підприємств, а решту приватизувати – голова Фонду держмайна

Білоус назвав підприємства, які готуються на приватизацію

Конкурс на приватизацію ОПЗ оголосять до кінця травня – Білоус

Голова Фонду держмайна: Які підприємства готуються на приватизацію

Уряд визначив умови приватизації ОПЗ

5 канал - трансляція наживо