світло 5.ua

У "Київенерго" Ахметова оголосили про припинення роботи через арешт рахунків

  За даними "Нафтогазу України", "Київенерго" є найбільшим його боржником серед підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів

  Через арешт рахунків заблоковано господарську діяльність ПАТ "Київенерго". Про це повідомили в прес-службі компанії, передає "Укрінформ".

  "Арешт рахунків блокує господарську діяльність "Київенерго". Компанія зупинила закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів тепло- й електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла", - заявили у прес-службі.

  "Київенерго" вкрай стурбоване ситуацією, що склалася, і розцінює її як передумову до серйозних технологічних ризиків для столиці України. При цьому всі звернення "Київенерго" в різні інстанції – в РНБО, до міністра юстиції України, до Президента України – станом на сьогодні виявилися безрезультатними", - наголошують в "Київенерго".

  Нагадаємо, раніше у "Київенерго" заявляли, що проводить ремонтні роботи за рахунок аварійних запасів, розрахованих на два тижні. Компанія попереджала, що буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- та електрообладнання. Крім того, через неможливість сплатити за телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, включаючи контакт-центр 15-88.

  За даними "Нафтогазу України", "Київенерго" є найбільшим його боржником серед підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів.

  Списані кошти з арештованих рахунків "Київенерго" йдуть на погашення боргу 372 млн грн за штрафними санкціями НАК "Нафтогаз України".

  Усього з моменту арешту рахунків компанії – з березня 2016 року – виконавча служба за штрафними санкціями списала з усіх рахунків "Київенерго" 51,5 млн грн. ПАТ "Київенерго" генерує і постачає теплову і електричну енергію в Києві, входить до складу ДТЕК мільярдера Ріната Ахметова.

  Попередній матеріал
  "Азов" та "ОУН" пікетують Харківську обласну раду
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про заборону приватизації ПАТ "Укрзалізниця"
  Теги:
  Loading...

  Стартап українських винахідників став першим володарем премії Інституту Едісона в США

  "Світла нема, але ви тримайтесь" – у Саратові за борги зупинили електротранспорт

  Суд арештував майно Курченка через борги

  За борги попередників Київ щороку має платити 50 млн грн відсотків - Кличко

  США і МВФ вважають за необхідне реструктуризувати борги Греції

  Яценюк погрожує націоналізувати "Рівнеазот" і черкаський "Азот" за газові борги