світло 5.ua

У "Київенерго" Ахметова оголосили про припинення роботи через арешт рахунків

  За даними "Нафтогазу України", "Київенерго" є найбільшим його боржником серед підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів

  Через арешт рахунків заблоковано господарську діяльність ПАТ "Київенерго". Про це повідомили в прес-службі компанії, передає "Укрінформ".

  "Арешт рахунків блокує господарську діяльність "Київенерго". Компанія зупинила закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів тепло- й електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла", - заявили у прес-службі.

  "Київенерго" вкрай стурбоване ситуацією, що склалася, і розцінює її як передумову до серйозних технологічних ризиків для столиці України. При цьому всі звернення "Київенерго" в різні інстанції – в РНБО, до міністра юстиції України, до Президента України – станом на сьогодні виявилися безрезультатними", - наголошують в "Київенерго".

  Нагадаємо, раніше у "Київенерго" заявляли, що проводить ремонтні роботи за рахунок аварійних запасів, розрахованих на два тижні. Компанія попереджала, що буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- та електрообладнання. Крім того, через неможливість сплатити за телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, включаючи контакт-центр 15-88.

  За даними "Нафтогазу України", "Київенерго" є найбільшим його боржником серед підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів.

  Списані кошти з арештованих рахунків "Київенерго" йдуть на погашення боргу 372 млн грн за штрафними санкціями НАК "Нафтогаз України".

  Усього з моменту арешту рахунків компанії – з березня 2016 року – виконавча служба за штрафними санкціями списала з усіх рахунків "Київенерго" 51,5 млн грн. ПАТ "Київенерго" генерує і постачає теплову і електричну енергію в Києві, входить до складу ДТЕК мільярдера Ріната Ахметова.

  Попередній матеріал
  "Азов" та "ОУН" пікетують Харківську обласну раду
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про заборону приватизації ПАТ "Укрзалізниця"

  Стартап українських винахідників став першим володарем премії Інституту Едісона в США

  "Світла нема, але ви тримайтесь" – у Саратові за борги зупинили електротранспорт

  Суд арештував майно Курченка через борги

  За борги попередників Київ щороку має платити 50 млн грн відсотків - Кличко

  США і МВФ вважають за необхідне реструктуризувати борги Греції

  Яценюк погрожує націоналізувати "Рівнеазот" і черкаський "Азот" за газові борги