"Світла нема, але ви тримайтесь" – у Саратові за борги зупинили електротранспорт

Відключення за борги трамваїв і тролейбусів спричинило транспортний колапс у місті

Саратовська енергетична компанія відключила електрику всьому міському транспорту через заборгованість місцевих комунальників за електроенергію, передає "Русская служба BBC".

Як уточнює міська адміністрація, струм зник у ніч на 16 червня. В результаті зупинилися всі тролейбуси і трамваї. Місцеві журналісти повідомляють, що на зупинках скупчилися натовпи людей, а автобуси й маршрутки не встигають розвезти усіх. 

Керівник "Саратовміськелектротрансу" Костянтин Касьянов оприлюднив різку заяву, у якій назвав відключення електрики "безпрецедентним актом вандалізму по відношенню до жителів міста". "Трамваї ходили під час Великої Вітчизняної війни, не зупинилися в роки перебудови, пережили розруху єльцинської епохи. І встали сьогодні", – заявив Касьянов.

На сторінці "Трамваи и Троллейбусы Саратова" у соцмережі "ВКонтакте" у повідомленні під заголовком "Света нет, но вы держитесь. Здоровья, счастья, успехов" опублікований повний список маршрутів, які сьогодні не працюють. Повідомлення проілюстроване знімком полярного вовка, відомого також як песець.

Суголосну за настроєм інформацію опублікували у місцевому виданні "Взгляд-инфо" міські депутати. На їхню думку, пік транспортного колапсу настане ввечері – коли люди намагатимуться повернутись додому.

Нагадаємо, автором популярного вислову "грошей нема, але ви тримайтесь тут" є прем'єр РФ Медведєв – так він відповів на скарги пенсіонерів окупованого Криму.

Попередній матеріал
Президент Єврокомісії назвав діалог з Москвою здоровим глуздом
Наступний матеріал
Нацрада з питань телерадіомовлення: закон квотування українських пісень стосується тільки радіо

Cпецпроект: в Іспанії викрили російського шпигуна, що 20 років провів під чужим ім'ям

У політичному шпіонажі Росію не зупинити: зафіксовано мережеві проникнення спецслужб РФ

"Приїхали ще й для опери" – Charlie Hebdo в новій карикатурі висміяв російських фанатів

Франція депортує 20 російських вболівальників разом із їхнім лідером

Санкції проти Росії виправдані її поведінкою – міністр фінансів Німеччини

У Росії робот втік із випробувального полігону і зчинив пробку