5 канал

Нацрада з питань телерадіомовлення: закон квотування українських пісень стосується тільки радіо

Верховна Рада сьогодні, 16 червня, прийняла законопроект щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах

Прийнятий сьогодні закон не стосується телебачення. Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомила заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук.

"Закон, на жаль, не стосується телебачення. Тому що така ідея була в розробника закону 3822-1, проте вирішили, що він не набере достатньої кількості голосів. Тому цей закон регулює тільки радіо", – повідомила Фещук.

"Щодо мови ведення програм, залишилася така сама норма проведення – три роки квотування. Перший рік – 50%, другий рік – 55% і третій рік - 60%. Тобто, фактично, при здійсненні моніторингу Національна рада повинна буде відокремлювати російськомовний продукт або іншомовний від україномовного. Фактично ми будемо сидіти з секундоміром і вимірювати скільки хто та чого сказав", – додала вона.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 16 червня, парламентарії прийняли законопроект щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах.

Попередній матеріал
"Світла нема, але ви тримайтесь" – у Саратові за борги зупинили електротранспорт
Наступний матеріал
Силовики схопили на хабарі високопосадовця ДФС Харківщини
Теги:
Loading...

Рада прийняла законопроект щодо частки українських пісень у телерадіопередачах

Співи під Радою: музиканти вимагали збільшити кількість україномовних пісень на радіо