5 канал

Рада прийняла законопроект щодо частки українських пісень у телерадіопередачах

Парламентарії прийняли проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

Верховна Рада сьогодні, 16 червня, прийняла законопроект щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах.

Підтримали законопроект (№3822-Д) "Про внесення відповідних змін до деяких законів щодо частки музичних творів державною мовою в програмах радіоорганізацій" 268 народних депутатів.

Відтепер телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення повинні забезпечувати частку пісень державною мовою не менше 35% від загального обсягу пісень, поширених протягом доби, зокрема, не менше 35% від загального обсягу пісень, поширених у кожному проміжку часу з 7:00 до 14:00 та з 15:00 до 22:00.

Як відомо, 2 червня 2016 року Верховна Рада не змогла підтримати введення квот на частку музичних творів на радіо українською мовою. Так, парламентаріям не вистачило голосів для прийняття законопроекту №3822 і альтернативного №3822-1 про внесення відповідних змін до деяких законів щодо частки музичних творів державною мовою в програмах радіоорганізацій. Після цього Рада відправила цей законопроект на доопрацювання.

Попередній матеріал
На кордоні з РФ схопили українця з боєприпасами та вибухівкою
Наступний матеріал
Нафта дешевшає на даних зі США
Теги:
Loading...

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення безсильна в боротьбі з російською пропагандою – Артеменко

Співи під Радою: музиканти вимагали збільшити кількість україномовних пісень на радіо