ссс minfin.com.ua

Нафта дешевшає на даних зі США

  Ціни на нафту падають у четвер шосту сесію поспіль, слабкі статдані щодо американської економіки підвищили побоювання експертів щодо попиту на нафту

  Про це повідомляє видання ZN.UA з посиланням на  MarketWatch. Крім цього, скорочення інтересу інвесторів до ризикованих активів напередодні референдуму про членство Великої Британії у Євросоюзі чинить тиск на нафтовий ринок.

  Вартість серпневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures опустилася на $0,35 (0,71%) - до $48,62 за барель. Ціна ф'ючерса на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $0,42 (0,87%) - до $47,59 за барель, свідчать дані Bloomberg.

  Дані Міненерго США, опубліковані в середу, вказали на зниження запасів нафти і бензину, а також скорочення видобутку нафти. Тим не менш, темпи падіння запасів нафти виявилися нижчими за очікування ринку. Згідно з даними Міненерго, запаси нафти у США за тиждень, що завершився 10 червня, скоротилися на 933 тис. барелів - до 531,5 млн барелів.

  Ослабленню ринку в четвер також сприяють очікування відновлення видобутку в Канаді та Нігерії. Так, нафтовидобувні компанії в Канаді планують відновити виробництво, перерване в результаті лісових пожеж. А нігерійські повстанці, внаслідок дій яких видобуток нафти у країні скоротився до мінімуму за 27 років, висловили готовність до мирних переговорів з урядом.

  Попередній матеріал
  Рада прийняла законопроект щодо частки українських пісень у телерадіопередачах
  Наступний матеріал
  Комітет з нацбезпеки США оприлюднив останні повідомлення терориста з Орландо
  Теги:
  Loading...

  Нафта Brent вперше за 5 місяців торгується вище $46 за барель

  Нафта продовжує дешевшати

  Нафта дешевшає через збільшення запасів у США