ссс minfin.com.ua

Нафта продовжує дешевшати

  Ціна на нафту Brent становить $38,25 за барель, а котирування ф'ючерсу на нафту WTI $36,33

  Нафта продовжує дешевшати через сумніви учасників ринку щодо готовності нафтовидобувних країн домовитися про заморожування видобутку, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Ціна червневого контракту на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилася на $0,42 (1,1%) - до $38,25 за барель. Котирування ф'ючерсу на нафту WTI з поставками у травні зменшилися на $0,46 (1,25%) - до $36,33 за барель.

  У п'ятницю ціни на нафту знизилися у зв'язку із заявою Саудівської Аравії про те, що країна піде на заморожування видобутку лише в тому випадку, якщо інші великі виробники, включно з Іраном, приєднаються до цього рішення.

  Станом на 9:15 за київським часом ціну на нафту марки Brent встановлено на рівні $38,22 за барель. На відкритті Brent торгувалася за ціною $38,34 за барель, що на 33 центи нижче від рівня закриття торгів ($38,67).

  Нагадаємо, сімейний фонд Рокфеллерів збирається найближчим часом позбутися активів у компаніях, що займаються видобуванням викопного палива, у тому числі найбільшої нафтової компанії ExxonMobil.

  Попередній матеріал
  Обов'язки Генпрокурора почав виконувати Юрій Севрук
  Наступний матеріал
  У Сирії ліквідували одного з лідерів "Фронт ан-Нусра" Абу Фіраса
  Теги:
  Loading...

  Нафта дешевшає через збільшення запасів у США

  Фонд Рокфеллерів хоче вивести активи з нафтовидобувних компаній

  Із 1 квітня "Нафтогаз" знизить ціни на газ для промисловості

  Ціна на нафту знову падає